Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Karaca, Sofraları Ödüllü Yeni Yemek Takımı ile Taçlandırıyor

  Dokunuşu ve çizgisi ile dikkat çeken tasarımlara imza atan Karaca, yeni Plato yemek takımı ile en özel sunumları paylaşmaya hazırlanıyor.

  Dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden biri olan IF Design Award ödülüne layık görülen Plato yemek takımı doğadan aldığı ilhamla sofralara sıra dışı, organik ve modern bir şıklık getiriyor.

  Yenilikçi bakış açısı ile özgün tasarımlara hayat veren Karaca, doğal bir oluşum olan platodan ilham alınarak tasarlanan yeni Plato yemek takımını ile evleri minimal şıklıkla buluşturuyor. Plato yemek takımı; yumuşak köşeli kare formu, farklı kenar yükseklikleri ve kıvrımlı hatları ile sıra dışı bir estetik görüntü sunuyor. Yüksek dağlar arasında kalan geniş plato düzlüklerine benzeyen tabakların geniş kare tabanları ile fark yaratan ve farklı yükseklikte tasarlanan kenar uzunlukları ile kullanışlı bir tutuş rahatlığı sunan Plato yemek takımı sofralarda modern, şık ve eşsiz bir sofra deneyimi vaat ediyor. Takımda yar alan tüm parçalar yatay ve ince görünümüyle minimal bir tasarım şıklığı sunarken, servis tabakları ise geniş yapısı ile hazırladığınız sofralara ilham veriyor.

  Tasarımı ve kalitesi ile yıllardır sofralara eşlik eden Karaca’nın Plato yemek takımı ve daha fazlası Karaca mağazaları, karaca.com ve şimdi Karaca uygulamasında.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img