Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Kinetix Çocukların Okula Dönüş Adımlarını Sportif Modelleriyle Süslüyor!

  Geniş ürün yelpazesi ile çocukların okul hayatına konfor katan Kinetix, her yıl olduğu gibi bu yıl da okul alışverişinin en dinamik ayakkabılarını sunuyor. 

  Her yaş ve tarza hitap eden Kinetix’in Okula Dönüş Koleksiyonu, renkli ve eğlenceli tasarımlarıyla da çocukların gözdesi olmaya devam ediyor. Çocuklara özel tasarlanan eğlenceli ayakkabı modelleri ile sayısız seçenek sunan Kinetix, yeni okul sezonunda öğrencileri eğlenceli bir alışverişe davet ediyor. 

  Tüm çocuklara sportif seçenekler sunan Kinetix okul kombinlerinden, hafta sonu aktivitelerine kadar günlük kullanıma eşlik edecek birçok alternatifi çocukların beğenisine sunuyor. Kinetix’in kız çocuk koleksiyonu siyah, pembe ve lacivert renkleriyle öne çıkıyor. Kalın taban ve cırt cırt detaylarıyla kullanım kolaylığı sağlayan modeller, yıldız desenleriyle de okulda şık adımlara eşlik ediyor.

  Erkeklerin de favori renklerini yansıtan okula dönüş koleksiyonu, onlarca model alternatifi ile çocukların konforunu sağlıyor. Ayakkabılara hareket katan bant detayları yerinde duramayan çocuklara hitap ederken, beyaz tabanları renklendiren detaylar ve jel tabanlar okul günlerini daha keyifli hale getiriyor. 

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img