Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Kışın Hassaslaşan Cildinize Doğal Taşlarla İyi Davranın

  Aurelia Geneve’in doğal taşların gücünden alınan ilham aldığı cilt bakım aletleriyle daha iyi bir cilt görünümüne sahip olun.

  Aurelia Geneve’in doğal taşlardan üretilen cilt bakım aletleri kışın değişen hava şartları, stres ve yorgunluğun etkisiyle canlılığını kaybeden yorgun cildinizi tazeleyerek, daha canlı bir görünüme ulaşmanıza yardımcı oluyor.

  AURELIA GENEVE JADE COMB GUA SHA

  Aurelia Geneve Tarak Şekilli Yeşim Gua Sha Masaj Taşı, kırışıklarla savaşıyor, cildinizi iyileştiriyor ve güzelleştiriyor. Kendine has şekliyle aynı zamanda saçınızda da kullanabileceğiniz bu özel ürün, negatif enerjilerden arındırarak, daha rahat bir uyku çekmenizi sağlıyor. Saç derinizdeki kan dolaşımını arttırarak saçlarınızı daha parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor.

  AURELIA GENEVE SPOON GUA SHA- ROSE QUARTZ

  Aurelia Geneve Kaşık Şekilli Gua Sha Taşı, düzenli kullanımda cildin elastikiyetini artırıyor. Doğal gül kuvars kristalinden yapılan Kaşık Şekilli Gua Sha Taşı, yaşlanma belirtileriyle savaşıyor. Kırışıkları açıyor ve cildinizin daha genç ve güzel görünmesini sağlıyor.

  AURELIA GENEVE STAINLESS STEEL GUA SHA

  Aurelia Geneve Paslanmaz Çelik Gua Sha, çelik yapısı sayesinde bakteri barındırmıyor ve cilde buz etkisi yaparak cildi canlandırıyor. Aynı zamanda tarak olarak kullanabilen Paslanmaz Çelik Gua Sha, saç diplerindeki gözenekleri açarak saç köklerinizin güçlenmesini sağlıyor. 

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img