Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Korres İle Gelen Doğal Güzellik

  Antik çağların güzellik tüyolarından ve doğal formüllerinden ilham alan doğal cilt bakım ve kozmetik markası KORRES, kozmetikte de doğallıktan vazgeçmeyenlerle sadece Boyner mağazaları ve boyner.com.tr’de buluşuyor. En doğal ve en saf bitkilerden üretilen KORRES’in favori serileri arasında Pure Greek Olive ve Greek Yoghurt serileri yer alıyor.

  Kozmetik alışverişi denince dünyaca ünlü markalardan zengin ürün seçeneği, ayrıcalıklı servisi, avantajlı fiyat ve teklifleriyle akla gelen ilk adres olan Boyner, doğal kozmetik sektöründe ikonik bir marka olan KORRES’in her cilt tipine ve her yaşın ihtiyaçlarına cevap veren ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.

  Limon fesleğeninin ferahlatıcı etkisi

  Cildin doğal nem seviyesini koruyan ve cilt yapısının esnekliğini desteklemeye yardımcı olan, Korres Basil Lemon Duş Jeli, limon fesleğeninin ferahlatıcı etkisi ve üstün temizleyici özelliği ile gün boyu taze hissetmenizi sağlıyor.

  Korres’in yeni vücut serisinde yer alan bir başka ürünü Korres Mastic (Sakız) Vücut Sütü, yoğun besleyiciliği sayesinde hem cildin nem ihtiyacını karşılıyor hem de cildi pürüzsüz bir görünüme kavuşturuyor. 

  Duş sonrası cildin sıkılığını artıran ve kırışıklıkları azaltan formülüyle cilt bariyerini güçlendiren Korres Cashmere Rose Vücut Serum Spreyi ise mis gibi kokusuyla ferahlık sağlıyor.

  Zeytinyağından gelen güzellik: Pure Greek Serisi

  Uzun zamandır en iyi zeytinyağı olarak kabul edilen ünlü Koroneiki’nin naturel sızma zeytinyağını içeren KORRES Pure Greek Olive Serisi, cilt bakımı, vücut bakımı ve saç bakımı ürünleriyle ön plana çıkıyor. 

  Pure Greek Olive Serisi’nde yer alan Pure Greek Olive Shine şampuan ve saç kremi, doğal bir antioksidan kaynağı olan sızma zeytinyağı, zeytin yaprağı özü ve B & E vitaminleri ile birlikte saçlara yoğun parlaklık, elastikiyet ve yumuşaklık veriyor.

  Serinin diğer ürünleri Pure Greek Olive duş jeli cildi nazikçe temizlerken içeriğindeki sızma zeytinyağı ve zeytin yaprağı ile cildin doğal nemlilik seviyesini korumaya destek oluyor. Pure Greek Olive vücut kremi ve ellerin pürüzsüz ve esnek olmasını sağlayarak cildin doğal nemini korumaya yardımcı olan Pure Greek Olive el kremi de serinin ürünleri arasında yer alıyor.

  KORRES’in tamamen doğal içeriklerle hazırlanan ürünleri Boyner mağazalarında ve boyner.com.tr’de cildi ve doğa için en iyisini isteyenlerle buluşuyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img