Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Kronik Saç Dökülmesine Karşı Ducray’den Bakım Rutini

  Sağlıklı bir insanın günde ortalama 50-100 saç telinin dökülmesi normal olarak karşılanır. Ömrü biten saç foliküllerinin yerine yenileri üretilir ve dökülen saçların yerini yenileri alır. Ancak bu durumu olumsuz etkileyen faktörler bulunmaktadır. Genetik yatkınlık başta olmak üzere, hormonal değişiklikler, yanlış ve yetersiz beslenme, vitamin ve mineral eksikliği, mevsim geçişleri, stres, bazı hastalıklar ve tedavilerinde kullanılan ilaçların yan etkileri gibi sebepler saç dökülmesine sebep olur.
   

  Ducray’den Kronik Saç Dökülmesine Karşı Bakım Rutini;

  Saçınıza uygun doğru şampuan kullanın

  Avrupa’nın 1 numaralı saç bakım markası Ducray, saç dökülmesine karşı Anaphase+ Şampuan’ı öneriyor. Anaphase+ Şampuan, içeriğindeki vitamin kompleksi sayesinde, saç derisinin ihtiyacı olan ana besinleri sağlayarak %84 saç dökülmesinde azalmaya yardımcı olurken, %94 daha güçlü ve dayanıklı saçlara kavuşmanıza destek oluyor.

  Saçınızı güçlendirici ve yoğunlaştırıcı serumla destekleyin

  Kadın ve erkeklerin kullanımına uygun Neoptide Expert, saçı güçlendirmeye ve saça yoğunluk kazandırmaya destek olur. Saç ekimi işlemlerinde de kullanılabilen Neoptide Expert’in zengin içeriği sayesinde saçın doğrudan saç kökünden güçlenmesine, saçın daha güçlü ve dayanıklı olmasına, saçı korumaya destek oluyor. Neoptide Expert, saçın saç köküne %42 daha sıkı tutunmasına yardımcı oluyor. 

  Besin takviyesi kullanmayı ihmal etmeyin 

  Ducray Anacaps Progressive, içeriği aktif bileşenler sayesinde saç ve tırnakların güçlenmesine destek oluyor. 

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img