Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Kusursuz Bir Düğün Hazırlığının En Özel Adresi: The Spa At Mandarın Orıental Bosphorus, Istanbul

  Geniş bir zen bahçesini andıran The SPA at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, ayrıcalıklı SPA bakımlarıyla gelin ve damatları en özel günlerine kusursuz bir şekilde hazırlıyor

  The SPA at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, şehrin eşsiz ambiyansını gözler önüne seren konumu, 35000 metrekarelik ihtişamlı mimarisi ve ayrıcalıklı bakımlarıyla düğün öncesi ve sonrası çiftleri tüm stresten arındırarak, dinginleştiriyor. The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un ambiyansıyla göz kamaştıran lüks vahasında; iki adet güzellik odası, meditasyon ve içsel rahatlama için dizayn edilmiş ısıtmalı detox ve hücre yenileme özelliklerine sahip Gharieni MLW Amphibia bakım kapsüllerinin ve özel jakuzinin bulunduğu, bahçeye açılan bir VIP odası da dahil, toplam 11 lüks bakım odası yer alıyor. 

  Düğün öncesi gelin adaylarının önceliği olan Türk Hamamı; kese ve köpük masajı ile başlayarak, vücudu zenginleştiren doğal hamam maskesi ile devam ediyor. Meridyen hatlarına özel olarak yapılan masaj ile ise son bulan Türk Hamamı bakımında geleneksel ponza taşının enerjisi de hissediliyor. Düğün öncesi bütünsel bir bakım tercih eden gelinler için birçok alternatif sunan The SPA at Mandarin Oriental Bopshorus, Istanbul içerisinde canlandırıcı peeling, köpük masajı ve nemlendirici vücut maskesi ile birlikte bir saat süren Sultan Hamamı, canlandırıcı vücut ovma ve köpük masajı ile 45 dakikalık bir bakım sunan Geleneksel Oriental Hamamı ve 30 dakikalık bir keyif ile Geleneksel Türk Hamamı hizmetleriyle bu özel güne hazırlanan gelinlerin düğün öncesi tercih edeceği özel ritüellerler arasında yer alıyor. 

  Damatları tüm stresinden arındıracak ayrıcalıklı bakımlar

  The SPA at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un ”Erkeklere Özel” bakımları ise damatları düğün gününe eşsiz bir şekilde hazırlıyor. De-Stress vücut masajı damatlar için enerjiyi yükseltmek ve tüm gerginliği üzerinden atmak için çok iyi bir alternatif olurken, Rafineri yüz bakımı yorgun ve stresli cilde derinlemesine bir bakım sağlayarak cildi besliyor. Rafineri yüz bakımında cildi arındırmaya ve canlandırmaya yönelik doğal bitki ve çiçek özleri kullanılıyor. 

  3 saatlik derinlemesine bir bakım olan Sultan Süit Deneyimi SPA bakımı ise masaj, cilt bakımı ve 1 saat süren jakuzili oda kullanımı ile gelin ve damatların düğün sonrası yorgunlıklarını üzerinden atabilecekleri ve değerli zaman geçirecekleri çok özel bir terapi oluyor. 

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img