Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  La Mer ile Denizin İyileştirici Gücünü Cildinizde Hissedin!

  Efsanevi Crème de la Mer’in hikâyesi umut, azim, dikkatli çalışma ve denizin gücü ile oluşmuştur. Gizeminini ve gücünü derinliklerinden alan deniz, her daim değişerek sonsuza kadar yeni kalıyor.

  Denizin iyileştirici güçlerinden ilham alan Uzay Fizikçisi Dr. Max Huber, bir laboratuvar kazasından sonra cildinin görünümünü değiştirmek için kişisel bir iyileştirici arayışına girdi. Sürekli yenilenme özelliği nedeniyle seçtiği deniz yosununu hasat etti ve efsanevi bir umut ve azim ile yolculuğuna başladı.

  Yıllarca süren titiz çalışmalardan sonra, Dr. Huber parçalarının toplamından çok daha büyük, zengin ve karmaşık bir fermantasyonu mükemmelleştirerek Crème de la Mer’in derin dönüşüm güçlerinin kalbindeki değerli ve besin açısından zengin olan Mucize İksir™’i oluşturdu. Derinlemesine besleyici Mucize İksir; cildin sağlıklı görünümünü ve parlak ışıltısını artıran ve cildin yenilenmesi sağlayan güçlü bir katalizördür.

  Güçlü bir Mucize İksir dozu ile aşılanmış Crème de la Mer, denizin mucizevi iyileştirici enerjilerini yakalıyor. Nem ve enerji ile kaplanan cilt, yeni bir parlaklık ve genç bir görünüm etkisiyle gözle görülür bir şekilde dönüşüyor.

  DR. Huber, deniz yosunlarının her hücresinde denizin iyileştirici gücünün bulunduğuna inanmıştır. Hayatın damlaları olarak adlandırdığı Mucize İksir™’İ her yarattığımızda, yaratıcısına sonsuz bağımızın bir parçası olarak küçük bir mucize suyu damlatıyoruz.

  HER ŞEYİ BAŞLATAN NEMLENDİRİCİ.

  Ultra zengin Crème de la Mer nemlendirici, ilhamını denizden alan iyileştirici nem gücüne sahip. Kalbinde hücre yenileyici Mucize İksir™ ve antioksidan bakımından zengin Lime Çayı bulunan Crème de la Mer, günlük koruma ve enerji dolu bir onarım sağlıyor. Sürekli kullanım ile cilt sıkılaşır, çizgiler ve kırışıklıklar gözle görülür şekilde azalır ve lifting etkisi ile gençleşmiş bir görünüm ortaya çıkar.

  HÜCRE YENİLEYİCİ MUCİZE İKSİR™

  La Mer tedavisinin kalbinde yer alan, klinik olarak test edilmiş ve aynı zamanda güçlü bir tahriş önleyici olan bu hücre yenileyici iksir; cildin kendini onarabilmesi ve yeniden yapılandırabilmesi için hücreleri enerjiyle doldururken, cildi yaşlanmaya karşı savaşan bir sakinliğe getiriyor.

  FERMENTASYON SANATI

  La Mer’in Mucize İksir™’i, içeriklerin enerji potansiyelini ortaya çıkaran ve tescilli bir yavaş üretim sürecinin sonucudur. Dev Deniz Yosunu, vitamin ve mineraller; ışık ve ses dalgalarıyla çok dikkatli bir fermantasyon sürecine tabi tutuluyor. 3-4 ay sonra, enerji ve üstün bir yatıştırma özellikleri ile Mucize İksir™ ortaya çıkıyor.

  ANTİOKSİDAN LIME ÇAYI

  Mucize İksir™’in ideal tamamlayıcısı olan Lime Çayı, antioksidan bir güç merkezidir. Narenciye meyvesinin en dış kabuğundaki antioksidanlardan yararlanmak için kullanılan bir aylık yavaş ekstraksiyon işleminin sonucudur.

  SIVI KRİSTAL YAPI

  Mucize İksir™, Crème de la Mer’in derinliklerinde, yaşam gücünü korumak için bir Sıvı Kristal Yapı ile sarılmıştır. Uygulamaya hazır olunduğunda, yarı saydam Mucize İksir™ ısıtılarak ortaya çıkarılır. Böylece Crème de la Mer’in dokusunu penetrasyon için hazırlar ve gençleştirici güçleri derinlere inebilir.

  CANLANDIRICI BİR RİTÜEL

  Crème de la Mer’in gençleştirici güçlerinden en iyi şekilde yararlanmanın anahtarı uygulamadadır. Mucize İksir™’i ortaya çıkarmak ve dokusunu maksimum penetrasyona dönüştürmek için aşağıdaki adımları izleyin.

  1.Adım: Spatula yardımıyla ürünü az miktarda alın.

  2.Adım: Mucize İksir™’i ortaya çıkarmak için, ürün yarı saydam olana kadar parmak uçlarınız ile ısıtın.

  3.Adım: Cildinize hafifçe bastırarak uygulayın ve gençleştirici güçlerin derinlere inmesine izin verin.

  NEMLENDİRİCİLERLE TANIŞIN

  Crème de la Mer sadece bir başlangıçtır. Hücre yenileyici Mucize İksir™ ve antioksidan bakımından zengin Lime Çayı içeren, beş farklı dokuya sahip olan formülümüz; ince çizgileri yumuşatmak için cilde derinlemesine nem, yatıştırma ve enerji verirken cildin sağlıklı ve ışıltılı görünmesine yardımcı olur.

  THE MOISTURIZING SOFT LOTION: Hafif formdaki losyon, dengeli ve karma ciltler için idealdir.

  THE MOISTURIZING SOFT CREAM: Ultra yumuşak krem, dengeli ve kuru ciltler için idealdir.

  THE MOISTURIZING MATTE LOTION: Hafif formdaki losyon, yağlı ciltler için idealdir.

  THE MOISTURIZING COOL GEL CREAM: Hafif formdaki jel, karma ve yağlı ciltler için idealdir.

  CRÈME DE LA MER: Ultra zengin krem, daha kuru ciltler için idealdir.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img