Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  La Mer ile Denizin İyileştirici Gücünü Cildinizde Hissedin!

  La Mer’in ikonik nemlendiricisi Crème de la Mer, cildin doğal ışıltısını cilt bariyerini yenileyerek ortaya çıkarıyor.

  Bu ultra zengin içeriklerden oluşan iyileştirici krem, La Mer’in yaratıcısı Dr. Max Huber’in geliştirdiği ve gücünü deniz yosunlarından alan MUCİZE İKSİR™’in etkisiyle cildinize mucizevi bir dokunuş sunuyor. 

  Hücre yenileyici özelliği ile ikonik Crème de la Mer ihtiyacınız olan günlük koruma ve onarımı sağlarken cildi sıkılaştırır, çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü gözle görülür şekilde azaltır ve böylelikle daha genç bir cilt görünümü kazanmanıza yardımcı olur. Lüks ve zengin içerikli Crème de la Mer, cildi derin nemlendirme ile buluşturarak her dokunuşta yüzünüze doğal ve sağlıklı bir ışıltı katar. 

  Crème de la Mer’in farklı yaşam tarzlarına uygun farklı dokulardaki kremlerini size en yakın La Mer satış noktasından keşfedebilirsiniz. 

  MUCİZE İKSİR™ 

  La Mer’in tüm içeriklerinde bulunan ve Vancouver sahillerinde, koruma altındaki sulardan elle hasat edilen doğal deniz yosunlarının 3 aylık fermentasyon sürecinin sonunda elde edilen MUCİZE İKSİR™’, cildin doğal yenilenmesini destekler, cilde enerji verir. 

  ANTİOKSİDAN MİSKET LİMONU ÇAYI

  MUCİZE İKSİR™’in ideal tamamlayıcısı ve antioksidan güç merkezi olan Misket Limonu Çayı, narenciye meyvesinin en dış kabuğundan antioksidanların kilidini açmak için kullanılan bir aylık yavaş ekstraksiyon sürecinin sonucudur.

  YUMUŞAK BİR DOKUNUŞ: NEMLENDİRİCİ KÜRELER

  Bu zengin ancak hafif nemlendiricinin sırrı, ultra yumuşak Nemlendirici Küreler’de yatıyor. Yosun ile aşılanmış Mucize İksir™ ve Misket Limonu, cilt bariyerini yenileyerek doğal, canlı bir parlaklık ve derinlemesine nemlendirme için bir araya geliyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img