Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  La Roche-Posay, Yeni Saf Niacinamide 10 Koyu Leke Karşıtı Uzman Serum Lansmanı İle Ses Getirdi

  Dermatologların en çok tavsiye ettiği* cilt bakım markası La Roche-Posay, hassas ciltlere daha iyi bir yaşam sunmaya devam ediyor.

  Öncü cilt bakım ürünleriyle La Roche-Posay, yepyeni ürünü Saf Niacinamide 10 Koyu Leke Karşıtı Uzman Serum’un lansmanını pek çok tanınmış isimle birlikte Backyard’da gerçekleştirdi.  Yeni Saf Niacinamide 10 Koyu Leke Karşıtı Uzman Serum’un gücü ve cilt bakımına dair yeni bilgiler cilt bakım tutkunlarıyla paylaşıldı. Mert Vidinli’nin moderatörlüğünü üstlendiği, güzellik ve dermatoloji dünyasını buluşturan etkinlik, oyuncu Hatice Aslan, Hande Demir, Merve Oflaz, ünlü Dj Doğuş Çabakçor & Asya Hocaoğlu, Ali Biçim, Mihre Mutlu, Saadet Özsırkıntı,  Meriç Küçük, Gizem Hatipoğlu ve Ogün Alibaş gibi isimlerin katılımıyla gerçekleşti.

  Gücünü bilimden alan cilt bakım markası La Roche-Posay’nin yeni ürünü Saf Niacinamide 10 Koyu Leke Karşıtı Uzman Serum, ünlü isimlerin katıldığı lansman etkinliğinde tanıtıldı. Backyard’da düzenlenen etkinlikte yeni Saf Niacinamide 10 Koyu Leke Karşıtı Uzman Serum’un güçlü içerikleri ve sadece 1 haftada ciltte gösterdiği etkileri katılımcılarla paylaşıldı. Alanında uzman isimlerin, cilt bakımıyla ilgili yeni bilgiler de aktardığı keyifli etkinliğe tanınmış pek çok isim yoğun ilgi gösterdi.

  Sadece 1 haftada koyu leke görünümünde azalma**

  Türk kadınlarının en fazla yaşadığı cilt problemlerinden biri olan leke oluşumuna savaş açan yeni Saf Niacinamide 10 Koyu Leke Karşıtı Uzman Serum, içeriğindeki %10 saf niacinamid, hyalüronik asit, hepes ve phe resorcinol sayesinde anında daha eşit cilt tonu, daha aydınlık ve ışıltılı bir cildin anahtarını sunuyor. Niacinamide 10 Koyu Leke Karşıtı Uzman Serum, 1 hafta sonunda koyu leke görünümünde azalma sağlıyor ve lekelerin tekrarlamasını önlüyor.

  Klinik olarak kanıtlanmış tekrarlama karşıtı etkisi*** bulunan serumun etkisi, 8 haftalık kullanımdan sonra 3 hafta boyunca devam ediyor.

  Cilt kusurları, hamilelik ve güneş gibi faktörlerin yaş ilerlemesiyle birlikte neden olduğu cilt lekeleri, dermatologların en çok tavsiye ettiği* cilt bakım markası La Roche-Posay’nin devrim yaratan yeni Saf Niacinamide 10 Koyu Leke Karşıtı Uzman Serum’u ile son buluyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img