Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Lc Waıkıkı.Com’dan Özgün Tasarımcılar İçin Yeni Satış Platformu Design Collective


  Lcwaikiki.com Design Collective projesiyle özgün koleksiyonlarını ve ürünlerini tüketicilerle buluşturmak isteyen  girişimcilere ve tasarımcı markalara ev sahipliği yapacak.

  Tasarımın gücüne inanan ve bu alanda yaptığı iş birlikleriyle öne çıkan LC Waikiki’nin online satış platformu lcwaikiki.com,  Design Collective projesini hayata geçiriyor. Özgün tasarımlara sahip koleksiyonlarını tüketicilerle buluşturacak platform arayanlara adres olma misyonuyla hareket eden LC Waikiki, Design Collective projesiyle markalara lcwaikiki.com’un milyonlarca ziyaretçisiyle buluşma fırsatı sunuyor. Tasarımlarına güvenen markalar için  proje başvuruları, lcwaikiki.com üzerinden Design Collective sayfasından yapılabilecek. Değerlendirme sonucu seçilecek tasarım markalarına ait ürünler sitede projeye özel bir alanda konumlandırılacak.

  Projeye ilişkin değerlendirmede bulunan LC Waikiki E-Ticaret Genel Müdürü Ömer Barbaros Yiş: “Türkiye’nin LC Waikiki’si olarak, misafirlerimizi e-ticaret sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden modayla ilgili tüm ihtiyaçlarına tek adresten ulaşabilmelerini sağlamak adına onları farklı markaların ürünleriyle buluşturuyoruz. Buradan yola çıkarak özel tasarım ürünleri ve üretim kabiliyeti olan, küçük – orta ölçekli girişimci markaları LC Waikiki dünyasına dahil etmek adına Design Collective’i hayata geçirmenin heyecanını yaşıyoruz. Girişimcilerin kurdukları hayallere ortak olmak ve  onlarla birlikte yol almak bizi çok mutlu ediyor. Tasarım ürünleriyle Design Collective’in bir parçası olmak isteyen tüm girişimci markaları LC Waikiki güvencesiyle milyonlara ulaşmaya davet ediyoruz.” 

  LC Waikiki Design Collective’e başvur, ürünlerin milyonlara ulaşsın

  Marka, başvuruları lcwaikiki.com’daki Design Collective  sayfasında yer alan form üzerinden kabul ediyor. Katılımcılar, LC Waikiki web sitesinde bulunan Design Collective Başvuru Formu’nu doldurup, değerlendirilmesini talep ettikleri tasarımlarını içeren koleksiyonları yükleyerek başvuru yapabilirler. Projeyle ilgili detaylı bilgiye ve başvuru formuna https://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/lp/design-collective linkinden ulaşılabiliyor. Projeye başvuru ücretsiz olarak gerçekleşiyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img