Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  LCW Home ile Evlerinizde Sonbahar Esintileri

   LCW Home yeni koleksiyonuyla sonbaharın en sıcak renklerini, balkabağı ve yaprak desenleriyle süslenen birbirinden özel tasarımlarla evinize getiriyor.

  Tabaktan masa örtüsüne, nevresim takımından havluya sonbahar temalı şık tasarımlar LCW Home mağazalarında ve lcwaikiki.com’da sizi bekliyor.

  Sararan yaprakları, bin bir renge bürünen doğası, serin rüzgarlarıyla en romantik mevsimlerden biri sonbahar… LCW Home, bu romantizmi ve güzellikleri birbirinden şık ve özgün tasarımlarıyla evlerinize getiriyor. Sarı, turuncu ve toprak tonlarının ağırlıkta olduğu LCW Home sonbahar koleksiyonu, evlerde sıcacık bir atmosfer yaratıyor. Kapı önü paspasları, kırlentler, masa örtüleri, runner’lar ve nevresim takımları, balkabağı ve sonbaharın eşsiz tonlardaki yaprak desenleriyle canlanıyor.

  Yaprak desenli Amerikan servisler, peçeteler ve sunumluklar sofralara benzersiz bir dokunuş yapıyor.  Balkabağı ve yapraklarla çok zarif görünen tabaklar, sıcak tonlardaki bardak ve sürahiler son derece romantik görünüyor. Mevsimin en güzel renklerine bürünen tencereler, saklama kapları, kahve presleri ise mutfakları da en az sofralar kadar güzelleştiriyor. Banyoların vazgeçilmezleri havlular, evin her köşesinde kullanılabilen kokulu mumlar ise sonbaharla birlikte benzersiz renklere bürünen ağaçlar, balkabakları ve orman temasıyla daha da şık görünüyor. 

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img