Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  L’Occitane Precious’la seramid sentezi artıyor, retinolün en doğal alternatifi geliyor!

  İkonikleşmiş ölmezotu esansiyel yağı ve ölmezotu süper özü kombinasyonu kullanılan Immortelle Precious Enriched Emulsion, cildin hacmini artıran retinolün en doğal alternatifi olarak, elastikiyet kaybını ve pürüzlü dokuları tamamen onarıyor.  

  Yüzde 100 doğal en güçlü antioksidan

  L’Occitane yıllar süren AR-GE ile ulaştığı Ölmez Otu’nun yeni özü “Ölmezotu süper bomba”; ölmezotu esansiyel yağı ve ölmezotu süper özünün bir karışımı. Bu güçlü ve yüzde 100 doğal kökenli antioksidan, serbest radikal hasarına karşı savaşıyor, cilt elastikiyetini koruyor ve gözeneklerin görünümünü en aza indiriyor. Testlerden sonra gelen sonuçlar retinolün en doğal alternatifi olduğunu tescillediğinden Fransa’da ek bir patent tescili bile yapıldı. 

  Keşiflerden biri de ölmezotu esansiyel yağının cildin bariyerini güçlendiren seramid sentezini artırması. Ölmezeotu esansiyel yağı ve süper öz kombinasyonu; cildin uzun süreli olarak nemini korunmasını sağlıyor. Cilt günlük hasarlara karşı daha elastik ve daha canlı görünüyor. 

  Precious Enriched Emulsion – Yeni ürün

  Pürüzlü dokuları yok eden kombinasyon

  Ölmezotunun kendini yenileme özelliğini taşıyan yeni Immortelle Precious serisi ölmezeotu antioksidan süper bombayı kullanıyor. İkonikleşmiş ölmezotu esansiyel yağı ve ölmezeotu süper özü kombinasyonu ile cildi adeta yeniden ayağa kaldırıyor; cildin elastikiyet kaybında azalma ve gözeneklerde gözle görünür iyileşme sağlıyor. 

  Yeni Immortelle Precious Enriched Emulsion, yüzde 8 yağ fazı ile geliştirilmiş, cilt tarafından hızlıca emilen süt kıvamında sunuluyor. Ayrıca cildi dolgunlaştıran mikro hyaluronik asit ve gözenekleri ve pürüzlü dokuları düzenlemek için yüksek konsantrasyonda mercimek özü içeriyor. Sonuç, sadece 14 gün sonra toparlanabilen esnek bir cilt. Cilt kısa sürede yüzde 13 oranında tonlanıyor, gözenek boyutu yüzde 9 küçülüyor, cilt dokusu yüzde 7 oranında iyileşiyor. 

  Güç Yayan Altın Yağ Divine Youth Oil 

  Ölmezotu süper öz, ölmezotu esansiyel yağı, ölmezotu sıvı öz ve ölmezotu yağı özünün güçlü karışımını içerem Immortelle Divine serisinden Youth Oil de Argan Yağı ile zenginleşti. 

  Ölmezotu çiçeğinin gücünü tamamen cildinize aktaran süper özü de içeren Youth Oil, cildin hacmini artıran retinole de doğal bir alternatif. 

  Besleyici ve pürüzsüzleştirici özellikleri ile bilinen Argan yağı ile yenilenen Youth Oil, cildi nemlendiriyor, canlılığın korunmasına ve günlük hasarlara karşı daha dirençli olmasına yardımcı oluyor. 

  Cilde adeta kaşmir yumuşaklığı sunan Immortelle Divine Youth Oil’in her bir şişesinde 600 adet ölmezotu çiçeği bulunuyor. Ölmez otu çiçeği,   kırışıklıkları gözle görülür iyileştirmeye yardımcı oluyor, cilde sıkılık, elastikiyet sağlıyor. Cildin dolgunluğunu ve canlılığını artırmaya yardımcı oluyor.

  Sadece bir çiçekten gelen onlarca fayda…

  L’Occitane için Korsika’da yetişen ve hasat edilen ölmezotu; “sürdürülebilir kaynak” vaadimizin en önemli örneğidir. 

  Ölmezotu Esansiyel Yağı

  En önemli aktif bileşenimiz. Konsantrasyonuna, diğer içeriklerle olan ilişkisine bağlı olarak; cildin yatışmasına, iyileştirilmesine,   elastikiyetini korumaya yardımcı olur. Kolajen takviyesine ve cildin güçlenmesine yardımcı olan % 100 doğal kökenli bir içeriktir.

  Ölmezeotu Süper Öz

  Cildinize karşı nazik olurken,  retinole doğal alternatif özelliği ile cildin dolgunlaşmasına yardımcı olur.

  Ölmezotu Yağı Özü

  Besleyici özellikleri ile bilinen Omega 6 ve 9 bakımından zengindir.

  Sıvı Yapıda Ölmezotu Süper Öz

  Ölmezotu  esansiyel yağı  ile birleştiğinde, mavi ışığa aşırı maruz kalmanın ciltte neden olduğu oksidasyona karşı koruma sağlar.

  Sıvı Yapıda Ölmezotu özü

  Antioksidan bakımından zengindir.

  Ölmezotu Özsu Özü

  Cildinizde anında yatıştırıcı etki ile cildi günlük dış etkenlerden korumaya yardımcı olur.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img