Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Marine Kollajen ile Yaz Smoothie’lerininizi Karıştırın, Cildiniz İçin Yudumlayın!

  Denizden gelen güzelliğin simgesi Zade Vital Marine Kollajen, içime hazır sıvı flakon ve saşe formlarıyla sevdiğiniz yaz smoothie’lerinize eşlik ediyor, güneşin – havuzun ve denizin cilt ve saçtaki olumsuz etkilerini ortadan kaldırarak güzellik içeceğiniz haline dönüşüyor. 

  Zade Vital Marine Kollajen’in ‘’Sinerjik Sekizli’’ gücü, yaz aylarına serinlik katan smoothie’lerle buluşarak cildinize yaz aylarında güçlü bir destek sunmaya devam ediyor. Yılın dört mevsimi bakım tutkunlarının vazgeçilmezi Marine Kollajen, farklı kullanım alanlarıyla güzellik rutinlerine eşlik ederek, ciltte zamanla azalan ve yapısı bozulan kollajeni yerine koymaya yardımcı oluyor. 

  Yaz meyveleriyle renklenen smoothie’lerle rahatlıkla karıştırılabilen kollajenler, zengin bir güzellik içeceğine dönüşerek, ciltte zamanla azalan kollajen kaybı ve yaz döneminin olumsuz etilerini önlemeye yardımcı oluyor.

  Üzüm çekirdeği ekstresi, flavonidler ve doğal antioksidanlarla geliştirilen Zade Vital Marine Kollajen, smoothilerle buluşuyor, yaz boyunca  hem güzelliğinize hem sağlığınıza katkı sağlıyor. 

  Yaza ferahlık veren meyveler, nane yaprakları, buz, süt ve hindistan cevizi suyu gibi karışımlardan oluşan ferahlatıcı smoothielerin içine cildiniz için sadece Marine Kollajen  Saşe veya içime hazır Marine Kollajen Sıvı Flakon eklemeniz serinlerken güzelleşmeniz için yeterli oluyor.

  Zade Vital Marine Kollajen içeriği ‘’Sinerjik sekizli’’; balık kollajeni, elastin, hyaluronik asit, üzüm çekirdeği ekstresi, kavundan elde edilen süperoksit dismutaz, çinko, biotin ve c vitamininin etkisiyle güzellik yolculuğunuzu çok yönlü olarak destekliyor. 

  Yaz Aylarında Ferahlatırken Güzelleştiren Mocha Collagen Smoothie Tarifi

  Malzemeler:

  • Soğuk demleme (cold brew) yöntemiyle demlenen ve buz küplerinde dondurulmuş filtre kahve
  • Yarım muz
  • 1 paket Zade Vital Marine Kollajen toz 
  •  1 yemek kaşığı Zade Vital Hindistan cevizi yağı
  • 3 adet hurma
  • Tercih edilecek süt (hayvansal kaynaklı süt ya da badem sütü)
  • Ham kakao parçaları ya da 1 tatlı kaşığı kakao
  • Bir tutam tarçın (isteğe bağlı)

  Hazırlanışı:

  Bir gün önce demlediğiniz veya hazır olarak satın aldığınız cold brew kahvenizi buz küplerinde dondurun. Küçük bir kâseye aldığınız hurmalara oda sıcaklığında su ekleyerek bir gece bekletin. Bir gün öncesinden hazır olan malzemelerinize Zade Vital Marine Collagen ve diğer malzemeleri ekleyip bir blender yardımıyla parçalayarak karıştırın. Bardağınıza aldığınız smoothie’nizi kakao parçaları ve tarçınla süsleyebilirsiniz.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img