Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Misbahçe Nemlendirici Gözenek Karşıtı Aktif Yüz Suyu Eskisinden Daha Nazik ve Güçlü!

  Denizden alınan ilhamla formülü güçlendirilen yeni “Nemlendirici & Gözenek Karşıtı Aktif Yüz Suyu”, cildin nemli olmasını sağlayan, dengeleyici ve düzenleyici özelliklere sahip sıvı formu sayesinde, içerisine eklenen yeni biyo-aktif bileşenler ve bitki özleriyle daha dolgun ve parlak bir cilt görünümü sunuyor.

  Güzelliğin sırrının doğada olduğuna inanan Misbahçe‘nin dengeleyici ve düzenleyici özelliklere sahip sıvı formunda cilt bakım serumu olan “Nemlendirici & Gözenek Karşıtı Aktif Yüz Suyu”, cildin nemli olmasını sağlarken, aynı zamanda ciltteki genişlemiş gözenek görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.

  “Nemlendirici & Gözenek Karşıtı Aktif Yüz Suyu” içerdiği antioksidan bakımından zengin içeriklere sahip.  Formüle eklenen yıldız içeriklerden Cadı Fındığı Hidrosolü, tüm hidrosoller arasında en güçlü antioksidan özelliğe ile ön plana çıkıyor. Hassas ciltler için de faydalı olan bu içerik, sebum dengelemeye ve gözenek görünümünü sıkılaştırmaya da yardımcı oluyor.  Itır, Lavanta ve Melisa gibi bitkisel hidrosollerin karışımı, besleyici ve nemlendirici etkileriyle seruma güçlü bir baz oluşturuyor.

  Yüksek teknolojiyle elde edilen Kedi Bıyığı Otu ve formüle yeni eklenen Toprak Deniz Suyu aktifleri, gözenek görünümünü minimize etmek için yenileyici Muz Özü ile birlikte çalışırken, cilt düzenlemesini de sağlıyor. 

  Düşük moleküler ağırlıkta bitkisel Hyalüronik Asit cilde alttan doldunluk sağlayarak kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Bu formül sayesinde; cildin nemlenmesinin yanı sıra, sonrasında uygulanacak olan ürünlerin emilimini de artırıyor. 

  Yaz sıcaklarında cildinizin daha nemli, sıkı ve ipeksi bir dokunuşa sahip olmasını istiyorsanız, yanınızdan ayırmayacağınız Misbahçe Nemlendirici & Gözenek Karşıtı Aktif Yüz Suyu’nu denemelisiniz. 

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img