Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Ng Enjoy Ve Ng Sapanca’da Ağustos Ayına Özel Fırsatlar

  Misafirlerini şehrin gürültü ve kalabalığından uzakta, huzurlu bir ortamda, muhteşem bir tatile davet eden NG SAPANCA ve NG ENJOY, Ağustos ayı özel fırsatları ile hem ruha hem damaklara hitap eden deneyimler sunuyor.

  Konumu, gurme lezzetleri ve eğlenceli aktiviteleriyle unutulmaz bir tatil imkânı sunan NG Enjoy ve NG Sapanca, Ağustos ayına özel kampanyalarında şehir hayatının yarattığı stresten arınmak isteyenlere özel seçenekler sunuyor. 

  NG ENJOY’DA BENZERSİZ DENEYİMLER

  Doğanın içindeki konumuyla konforu yeniden tanımlayan NG ENJOY, adını Bali destanlarındaki Mandara Dağı’ndan alan Bali Mandara masajını Ağustos ayı boyunca hafta içi günlerde yüzde 10 indirimli olarak sunuyor. İki terapistin senkronize el hareketleriyle uyguladığı Bali Mandara masajı ruhunu ve bedenini dinlendirmek isteyen konukları bekliyor. 

  Safran Restoran’ın Ağustos lezzetlerinde ise artan popülaritesiyle kökeni İspanya’ya dayanan Churros yer alıyor. 

  NG SAPANCA’DA TATİLE HUZUR VE LEZZET KATAN FIRSATLAR

  Aliva Spa’da uzman terapistler tarafından uygulanan, farklı spa kültürlerine ait masaj terapileri ile yenilenme imkanı sunan NG SAPANCA, Ağustos ayında eklemleri gevşeten, ruha huzur ve bedene rahatlama sunan Lomi Lomi Nui masajında hafta içi %15 indirim fırsatı sunuyor. 

  Yaz aylarının ve kutlamaların popüler kokteyllerinden Aperol Spritz’i Ağustos ayı boyunca konuklarına sunan NG SAPANCA, Farina Restoran’daki “Steak Günleri”nde ise T-bone Steak, New York Steak ve Dallas Steak ile et severlere bir lezzet şöleni yaşatıyor. 

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img