Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Nocturne’den Yılbaşı Şıklığı

  NOCTURNE, parlak dokular ve dikkat çekici tasarımları buluşturduğu özel yılbaşı koleksiyonuyla 2023 için göz kamaştırıcı bir karşılama organize ediyor.

  Hazır giyim sektörünün en yenilikçi temsilcilerinden NOCTURNE; başarılı oyuncu Hande Erçel ile iş birliğinin yedinci sezonunda, yılbaşına özel hazırladığı göz alıcı tasarımlara da koleksiyonunda yer ayırıyor. Her detayıyla parti stilini yansıtan çarpıcı parçalar, NOCTURNE kadınını enerjisi yüksek bir yeni yıl kutlamasına davet ediyor.

  Payetli ceket-pantolon takımları, elbise ve tulumlar, püskül ve otrişlerle hareketlendirilmiş gömlek ve pantolonlar, ışıltılı seçkinin en öne çıkan modellerini oluşturuyor. Taş askılı crop-top’lar ve kuyruklu tafta etekler bir araya gelerek modern bir masal kahramanını çağrıştırırken, transparan bluzlar ve yer yer taşlarla süslenmiş şık elbiseler feminen bir personayı canlandırıyor.

  Siyah, gümüş ve saks mavisi ağırlıklı yılbaşı koleksiyonu, kaliteli kumaşları ve parlaklığın dozunu artıran dokunuşlarıyla yılın en ışıltılı gecesinde tüm bakışların üzerinize çevrilmesini sağlayacak.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img