Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  “Penhalıgon’s”Tan Ürdün’ün Antik Kentinden İlham Alan Yeni Koku: Legacy Of Petra

  Penhaligon’s’ın büyüleyici yeni parfümü “Petra”, sizi Ürdün’ün antik kenti Petra’da gizemli bir yolculuğa çağırıyor.

  İngiliz Kraliyet ailesinin parfüm markası Penhaligon’s, eski ticaret yolları üzerindeki kültürel ve tarihsel anlamda ikonik şehirlerden ilham alarak tasarladığı Trade Routes koleksiyonuna yeni bir parfüm daha ekledi. Penhaligon’s’ın, eşsiz notalarla zenginleşen yeni kokusu “Petra”, Şair John William Burgon’un “Tarihin yarısı kadar yaşlı gül kırmızısı şehir” ifadesini kullandığı Ürdün’ün gizemli antik kenti Petra’yı simgeliyor.  

  Oryantal-odunsu koku ailesine ait olan Petra, kehribar renginde bir gün batımını yansıtan güçlü ve şehvetli bir koku olarak karşımıza çıkıyor. Penhaligon’s’ın bu en yeni kokusu, ilhamını aldığı Antik Petra Kenti gibi gizemli, sıcak ve enerjik. 

  Mür, meyan kökü, vanilya ve belambre notalarıyla hayat bulan koku; bergamot, rezene ve yeşil çay notalarıyla tazeleniyor. Petra, altın renkli ip ve püskül detayıyla süslenen cam formundaki şişesi ve Trade Routes koleksiyonunun imzası haline gelen ahşap kutusuyla şık bir görünüme sahip. 

  Penhaligon’s niş parfümleri www.makyajtrendi.comwww.beymen.com online alışveriş sitelerinde ve Beymen mağazalarında satışa sunuluyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img