Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Penti Balensiz Sütyenle #Hiççamaşırı Akımı Başlıyor!

  Sporda, yüzmede, koşuda, ofiste, masa başında, sokakta, evde… Gün boyunca konfor sağlayan ve yok gibi bir hisle kadınları sarmalayan Penti Hiç Çamaşırı’na merhaba diyoruz!

  Hızla değişen dünyada, çeşitliliğin onaylanmasının yanı sıra ‘vücut pozitifliği’ ve kadınların her anlamda kendilerini konforlu ve özgür hissetmesi büyük önem kazanmaya devam ediyor.

  Kadınları en iyi anlayan markalardan Penti ise yepyeni bir akım başlatarak ‘yok gibi’ bir doku, büyük bir konfor ve sonsuz bir özgürlük sağladığı balensiz sütyenleri hayatımıza sokuyor. 

  Penti #hiççamaşırı sloganıyla hayatımıza soktuğu balensiz sütyenleri farklı vücut tipleri için alternatif kalıplarla karşımıza çıkıyor. Gün boyunca konfor vadeden balensiz sütyenlerin, renkleri ve desenleriyle Push Up, Toparlayıcı, üçgen formunda ve Bralet olarak modelleri bulunuyor.  Ayrıca balensiz sütyenlerin yeni anneler ve anne adayları için de opsiyonları da bulunuyor.

  Penti’den ‘böylesi görülmemiş’ bir sütyen! Sen de kendin için bir iyilik yap, Penti Balensiz Sütyenleri hemen hayatına kat! #hiççamaşırı  

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img