Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Polaar’dan Göz Çevresi Ve Cildinize S.O.S Bakım

  Polaar, temiz ve doğal içerikli göz çevresi ve cilt bakım ürünleriyle cilde anında taze ve canlı bir görünüm kazandırıyor.

  Kutuplardan gelen doğal içeriğiyle Polaar, stres, yorgunluk ve uykusuzluk gibi etkenlerle donuk ve cansız bir görünüm kazanan cilde ihtiyaç duyulan bakımı sağlıyor. Hızlı etki eden ve cildi canlı bir görünüme kavuşturan Polaar göz çevresi bakım ürünleri ve gece maskesiyle nemli ve taze bir cildin anahtarı oluyor. 

  POLAAR ICYMAGIC INSTANT EYE CONTOUR MULTI ENERGISER

  Polaar  IcyMagic Instant Eye Contour Energiser, %93’ü doğal içeriğiyle, göz çevresini canlandırıcı ve tazeleyici bakım sunuyor. Roll-on başlığı sayesinde göz çevresine soğuk masaj yapan ürün, şişlikleri gidererek koyu halka ve yorgunluk izlerini siliyor. İçeriğinde göz çevresindeki narin bölgeye parlaklık ve canlılık veren Sibirya ginsengi, koyu halkaları ve şişkinliği azaltmak için tetrapeptidler ve kirpik uzamasını destekleyen Cilbooster aktif bileşeni bulunuyor.

  POLAAR ICYMAGIC TINTED ANTI DARK CIRCLE

  %97 doğal kaynaklı içeriğe sahip Polaar IcyMagic Tinted Anti-Dark Circle, göz bölgesini tek adımda aydınlatıyor ve pürüzsüzleştiriyor. Renkli IcyMagic’in kısmen cilt bakımı, kısmen makyaj hibrit formülü, sabahtan akşama kadar taze ve parlak bir göz bölgesi için göz çevresini nemlendiriyor ve koyu halkaları anında kamufle ediyor. Roll-on başlığı sayesinde göz çevresine soğuk masaj yaparak şişkinlik ve yorgunluk belirtilerini azaltıyor.

  POLAAR NIGHT MASK 

  Çok sayıda onarıcı aktif bileşen içeren %98 doğal içerikli Polaar Night Mask, cansız cildi etkili bir şekilde yeniliyor ve canlandırıyor. İçeriğindeki kuzey yosunu ile cilde ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. Eko tasarımlı formüle sahip olan maske, zaman ve enerji tasarrufu sağlayan basit, soğuk bir formülasyonla etkin sonuç sunuyor. Çok yönlü kullanıma sahip ürün, uyku esnasında yastığa bulaşmıyor ve leke yapmıyor. 

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img