Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Polaar’dan Yaza Özel Hafif Yapılı Cilt Bakım Ürünleri

  Yazın cilt bakımınızı Polaar’ın doğal içerikli ürünleriyle tamamlayarak cildinizdeki canlı ve taze görünümün keyfini çıkarın.

  Yaz sıcaklarında etkili ve hafif dokulu cilt bakım ürünlerini tercih edenlerin vazgeçilmez markası Polaar; ciltte ağırlık yapmayan, vegan ve doğal formülüyle cildin ihtiyaç duyduğu üstün bakımı sağlıyor.

  POLAAR ICESOURCE HYDRATING GEL

  %96’sı doğal içeriklerden oluşan Polaar IceSource Hydrating Gel, cilde 24 saat boyunca hidrasyon sağlıyor. Cilt nemlendirici, matlaştırıcı ve gözenek sıkılaştırıcı etkiye sahip olan yoğun kıvamlı nemlendirici jel, citte mükemmel bir makyaj zemini yaratıyor. Polaar IceSource Hydrating Gel içeriğindeki; mineraller ve eser elementler açısından zengin benzersiz saflığa sahip buzul suyu ve kutup fiyortlarının -3760 metre derinliklerinde izole edilen Antartika yosunuyla cilde anında tazelik ve ferahlık kazandırıyor.

  POLAAR NORTHERN LIGHT SMOOTHING FLUID

  Northern Light Smoothing Fluid, mükemmel makyaj bazı görevini üstleniyor. Cildin ışıltısını, cilt dokusunu canlandırıyor ve gözeneklerin görünümünü azaltıyor. Ciltteki fazla sebumu dengeliyor. Kırışıklıkları ve ince çizgilerin görünümünü azaltıyor. 3’ü 1 arada etkiye sahip Northern Light Smoothing Fluid, cildi aydınlatıyor, hücreleri yeniliyor ve ciltte kirlilik önleyici bir kalkan oluşturuyor.

  POLAAR POLAR NIGHT CREAM

  Stresli ve donuklaşmış cildi etkili bir şekilde yenileyen Polar Night Cream, %95 doğal içeriğiyle pürüsüzleştirici bir gece bakımı sağlıyor. İçeriğindeki kuzey yosunu, sabahları ışıltılı bir ciltle uyanmanıza yardımcı oluyor. 

  Doğaya ve cilde büyük hassasiyet duyan Polaar; paraben, mineral yağ, alkol içermeyen formüller sunuyor ve hayvanlar üzerinde test etmiyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img