Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Profilo ile Hijyen Daima Ön Planda

  Kış ayları ağırlıklı olmak üzere her mevsimde çamaşırları kurutmak büyük bir zahmet. Hava durumu ve özellikle dışarıdaki havanın kirliliği, tertemiz çamaşırların kuruması için bir tehdit. Tam da bu noktada, A++ enerji sınıfına sahip Profilo cam kapaklı KM8610HTR model 8 kg çamaşır kurutma makineleri kadınların hayatını kolaylaştırıyor. 

  Profilo’nun hijyenik bir kurutma sunan Profilo KM8610HTR kodlu 8 kg çamaşır kurutma makineleri, zamanınızı size bırakıyor. Havanın açmasını beklemeden, yağmurdan, kirden uzak bir çamaşır kurutma deneyimi sunuyor. Üstelik tüm bunları çamaşırlarınızı kırıştırmadan gerçekleştiriyor. Hijyenik kurutma sağlarken enerji verimliliği konusunda üstün başarı gösteren Profilo çamaşır kurutma makinesi, A++ özelliğiyle sürdürülebilirlik konusunda iyi bir seçenek olma özelliği de taşıyor.

  Sağlık ve Hijyen Daima Birinci Sırada

  Yağmur, dolu ya da sokağın kiri tozu çamaşırların kuruma sürecini zorlaştırıyor. Evin içinde çamaşır kurutmak sağlık konusunda özellikle alerjik bünyeler için risk yaratıyor. Profilo çamaşır kurutma makinesi ise hava ve çevre koşulları fark etmeksizin pratik ve hijyenik kurutma sağlıyor. Hassas kurutma özelliği sayesinde, giysileriniz kısa sürede yıpranmıyor ve hep yeni alınmışçasına giyilebiliyor, tıpkı ilk günkü gibi… Dışarıdaki hava veya evdeki kurutmaya karşı da daha hızlı kuruma sağlayarak giysilerinize kavuşmanızı sağlıyor.

  Profilo Çamaşır Kurutma Makinesi ile Kolaylık Sağlayın

  Profilo çamaşır kurutma makinesinin özellikleriyle evinizde büyük bir destekçiniz olmaya hazır. Yoğun iş temposu ve ev işleri arasında koşturan herkese zaman kazandırırken, hijyenik kurutmasıyla evde sağlıklı bir nefes almayı sağlarken kapı üstüne asılmış çarşafları, kalorifer peteklerine serilmiş çorapları ve kirli sepetinden taşan pantolonların görüntüsünü ise ortadan kaldırarak dağınıklığa son veriyor. Kötü hava koşullarında balkona asılan giysilerin ıslanmasına izin vermiyor. Hijyeni ön planda tutan Profilo marka beyaz eşyalar, tüm www.profilo.com/online-satis adresinde sizleri bekliyor.  

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img