Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Raymond Weil ile Aşkınızı Sonsuz Kılın 

  İsviçre saatçiliğinin hassas işçiliğini ve üstün kalitesini buluşturan Raymond Weil’in yeni erkek ve kadın modelleri, modern ve şık stiliyle seneler boyu kullanılacak aksesuarlar olarak yerini alıyor. 

  Saat tutkunlarıyla dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla buluşan Raymond Weil’in yeni erkek modeli, spor ve şıklığın bir arada olduğu tasarımı ile eşsiz hediye seçenekleri arasında bulunuyor. Bronz kasası, kahverengi deri kayış, takvim ve kronografın olmalı yer aldığı siyah kadranı ile güçlü bir duruş sergiliyor. 

  Raymond Weil’in göz kamaştıran pırlantalı modeli kadınlar için adeta bir mücevher niteliğinde. Bu model, metalik gri renkteki çelik kasası, kadranında ve kasa boynuzlarında yer alan pırlantalar, kadrandaki zarif çizgiler ve 5 ATM’ye dayanıklı su geçirmez yapısıyla Raymond Weil farkını bir kez daha ortaya koyuyor. 

    

  Raymond Weil’in farklı zevklere hitap eden birbirinden şık tasarımları Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde satışa sunuluyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img