Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Rengârenk Takılarla Yaz Tatili Başlasın!

  Yazın enerjisiyle renk paletinin en canlı tonları, stilinizi rengârenk yapmaya hazır! Renklerin baskın olacağı bu sezonda, plajlardan sokaklara hatta keyifli yaz davetlerine kadar tüm kombinlerinize renkli aksesuarlar eşlik edecek.

  Bu sezonun olmazsa olmazı çarpıcı neonları ve yaz ruhunu yansıtan tüm renkleri stilinize katmayı unutmayın.

  Neonlar ve renk etkisi

  Yaz stilinize ışıltı katacak çarpıcı renkler takılarda kendini göstermeye başladı. Göz alıcı neon renkler plaj stilinizi de etkisi altına alıyor. Sarının, pembenin ve turuncunun en çarpıcı hali neonlar ve yaz ruhunu yansıtan renkler bu sezon da yıldız olmaya devam ediyor. Bu kadar canlı renkleri kombinlemek cesaret istese de neon ve renkli takılarla trendi kolayca yakalayabilirsiniz.

  Yaza kendi renginizden bakın

  Plaj stilinin vazgeçilmezi halhallar ve vücut takıları günlük kombinlerin bir parçası olmaya devam ediyor. Bikini, mayolar ve günlük stille kombinlendiğinde sıradan bir görünümü çarpıcı hale dönüştüren bu aksesuarlar, 2022 yaz modasının en şık trendlerinden olacak. 

  Siz de yaza kendi renginizden bakmaya ne dersiniz? Atasay’ın canlı renkleriyle ışıldayan yaz koleksiyonu için Atasay mağazaları ve www.atasay.com adresine uğramayu unutmayın.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img