Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Riga Serisi ile Çağdaş Lüksü Evinize Taşıyın

  Enza Home’un yeni koleksiyonu Riga, modern ve rafine tasarımlardan hoşlananların beğenisini topluyor. Riga’nın lüks çizgisi, tasarımdaki incelikli detaylar ve özel malzemelerle tamamlanıyor.

  Bir mobilyadan daha fazlasını arayanlara benzersiz tasarımlar sunan Enza Home’un en yeni koleksiyonlarındanbiri olan Riga, modern çizgileri lüksle buluşturuyor. Seçkin malzeme kullanımıyla dikkat çeken Riga Serisi, siyah deri görünümlü özel malzeme uygulaması, metalik efektli görünüm ve siyah çizgisel tasarımla yaşam alanlarında göz alıcı bir atmosfer yaratıyor.

  Koyu ceviz, siyah ve metalik renk kombinasyonunun yalın zarafetini sergileyen Riga Yemek Odası, çağdaş lüks kavramının etkileyici bir örneğini sunuyor. Açılır ve mermer görünümlü üst tablaya sahip sabit olmak üzere iki ayrı masa alternatifinin yanı sıra kolçaklı ve kolçaksız sandalye seçenekleri farklı kullanım ihtiyaçlarına cevap veriyor. Kapaklarda bas-aç uygulaması da bulunan, konsol çekmecelerindeki metal kulplar ve ayak tasarımları çekmece üzerinde kullanılan siyah deri desenli görünümle kusursuz bir uyum sergiliyor. 3 boyutlu çerçeveli naturel renk ayna tasarımı ise Riga Yemek Odası’nın şıklığını ve özgünlüğünü tamamlıyor.

  Dingin ve asil renk geçişlerine sahip Riga TV Ünitesi, yüzeylerde kullanılan siyah deri desenli ve metalik efektli görünümüyle serinin rafine tarzını vurguluyor. 3 farklı alt ve 2 farklı üst modül olmak üzere 5 modül alternatifi, ihtiyaca uygun, çok yönlü kullanım imkanı veriyor. Üst modüllerde kalkar kapak ve füme renk cam uygulamasıyla fonksiyonel avantajlarını lüks tasarım detaylarıyla buluşturuyor. Ayaklı TV sehpasındaki çekmeceler ve çekmeceli modül ise ekstra depolama alanı yaratıyor.

  Şık ve sofistike bir tarza sahip Riga Sehpa, dikdörtgen ve kare formlardaki iki farklı sehpa tasarımıyla özellikle büyük salonlar için ideal bir alternatif oluyor. Dikdörtgen sehpada çerçeveli mat siyah üst tabla, kare sehpada mermer desen yüzey uygulaması, serinin dingin zarafetini kusursuzca tamamlıyor. Mat siyah metal ayaklar ise tasarımın şıklığını taçlandırıyor.

  Koyu ceviz, siyah ve metalik renk kombinasyonuna sahip Riga Yatak Odası, rafine çizgisiyle yatak odalarında dingin bir atmosfer yaratıyor. Yüzeylerde kullanılan deri desenli görünüm ve metalik efekt üzerine siyah şeritler, tasarıma çağdaş bir zarafet katıyor. 2’li çekmece kullanımına sahip 6 kapaklı akordeon dolap alternatifinin yanı sıra 3’lü çekmece kullanımına sahip 2 farklı hibrit dolap seçeneği bulunan Riga Yatak Odası Takımı, şifonyer modülünde bölmeli çekmece tasarımıyla fonksiyonel çözümler sunuyor. Karyola ve baza alternatifleriyle uyumlu, kullanım ihtiyacına uygun ayarlanabilen 4 kademeli hareketli başlık mekanizması ise konforu maksimum seviyeye taşıyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img