Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Saat&Saat’te Herkese Uygun Bir Akıllı Saat Var!

  Zengin portföyüyle akıllı saat pazarında da iddiasını gözler önüne seren Saat&Saat, birbirinden şık ve fonksiyonel modellerle farklı zevklere hitap ediyor. Saat&Saat, okula dönüş kampanyası kapsamında 15 Ekim’e kadar tüm akıllı saatlerde yüzde 25’e varan indirim ve hediyeler sunuyor.

  Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, zengin akıllı saat portföyüyle dikkat çekiyor. Garmin, Samsung, Huawei, Amazfit, Armani, Michael Kors, Fossil, Wesse, Fitbit gibi ünlü markaların akıllı saat koleksiyonlarını tüketicilerle buluşturan Saat&Saat; her zevke ve bütçeye hitap ediyor. Saat&Saat, 15 Ekim’e kadar akıllı saat koleksiyonlarında yüzde 25’e varan indirim ve hediye fırsatı sunuyor.

  Saat&Saat portföyünde Wear OS by Google, Android™ ve İOS ile uyumlu çalışan akıllı saatler yer alıyor. Hava durumu, adımsayar, kalp atış hızı takibi, spor takibi, kalori ölçümü, uyku takibi gibi özellikleri bulunan akıllı saatler, iddialı tasarımlarıyla da stilinizin tamamlayıcısı oluyor.

  Ünlü markaların akıllı saat koleksiyonlarına Saat&Saat mağazalarından ve www.saatvesaat.com.tr üzerinden ulaşabilir, online siparişlerinizde hızlı teslimat, hediye paketi ve kolay iade opsiyonlarından faydalanabilirsiniz.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img