Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Saç Dökülmesine Karşı Ducray’den Bakım Rutini

  Avrupa’nın 1 numaralı saç bakım markası Ducray, günlük hayatı değiştiren bakım önerilerini 90 yıllık tıbbi uzmanlığını yenilikçi yaklaşımıyla sunmaya devam ediyor.

  Kronik saç dökülmelerinden, stres, yorgunluk, hamilelik ya da mevsim değişikliğine kadar birçok farklı nedene bağlı olarak dönemsel ya da kronik saç dökülmeleri gerçekleşebiliyor.

  Tüm saç dökülmesi tiplerinde kullanımı uygun olan Anaphase+ Şampuan, saç derisinin ihtiyacı olan ana besinleri sağlayarak saçın güçlenmesine yardımcı oluyor.

  6 aydan kısa süreli saç dökülmeleri için özel olarak geliştirilen Creastim Reactiv, saçı yağlandırmayan hafif bir dokuya sahiptir. İçeriğinde bulunan B5, B6 VE B8 vitamini kompleksleri ile saç telinin yapısını güçlendirmeye ve kaliteli saç teli oluşumuna destek olur.

  6 aydan uzun süreli saç dökülmeniz varsa özel etki mekanizması sayesinde çift etki sunan saçı güçlendirici ve yoğunlaştırıcı Serum Neoptide Expert, saçı doğrudan saç kökünden güçlendirmeye, saçın daha güçlü ve dayanıklı olmasına yardımcı oluyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img