Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Safira Spa İle Yenilenin

  İstanbul’un kalbinde yer alan CVK Park Bosphorus Hotel’in dingin atmosferi Safira Spa, sonbahara bedenen ve zihnen güçlenmiş olarak başlangıç yapmak isteyenleri yenilenmeye davet ediyor.

  CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un bünyesinde bulunan Safira Spa 8 bin 500 metrekarelik alanıyla ön plana çıkıyor. Ruh, zihin ve bedeni dengeleyen ritüelleriyle dikkat çeken Safira Spa, tatil dönüşü yenilenmek, şehir yaşamına tekrar ayak uydurmak isteyenler için bedeninizi ve ruhunuzu tazeleyecek deneyimler sunuyor. 

  Şehirden uzaklaşmadan stres ve yorgunluğunuza iyi gelecek, kendinizi yenilenmiş ve arınmış hissedeceğiniz Safira Spa, 2 tanesi VIP olmak üzere 10 farklı terapi odası, özel dinlenme bölümleri, gün ışığı alan kubbesi ve geleneksel stilde dizayn edilen Türk Hamamı ile öne çıkıyor. Vip Gold ve Aurum masaj odası içerisinde toplamda 180 dakika süren,  kişi başı bir hamam 1 masaj bakımı barındıran V.İ.P Spa Ritüeli, gevşemeyi, ruhsal zindeliği ve kas   ağrılarını iyileştirmeyi hedefleyen Hawaii esintili bir bakım olan Lomi Lomi, volkanik bazalt taşların termal ısısından faydalanılarak kas, eklem ağrısı ve kasların gevşemesini sağlayan Sıcak Taş masajı gibi birbirinden farklı masaj paketleriyle öne çıkıyor.

  Mevsimsel olarak açılıp kapanabilen yarı olimpik cam tavanlı yüzme havuzu, bay-bayan ve sadece bayanlara özel fitness alanları, kişiye özel hizmet anlayışı, trendleri takip eden ve uygulayan yenilikçi yaklaşımı ile Safira Spa, şehrin merkezinde sağlıklı bir yaşam imkânı sunuyor. 

  Safira Spa, son teknolojilere sahip egzersiz ekipmanlarıyla donatılmış fitness salonu, Türk hamamı, SPA, masaj, buhar odası, sauna ve havuz seçenekleriyle şehir oteli konseptine yepyeni boyut getiriyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img