Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Şahane Kasım İndirimleri Koçtaş’ta

  Koçtaş’ta Şahane Kasım indirimleri başladı. 13 Kasım’a dek Şahane Kasım’a özel indirimler sunan Koçtaş; mobilya, aydınlatma, bahçe, dekorasyon, banyo ve mutfak kategorilerinde ürünlerini çok uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor.

  Koçtaş ayrıca sunduğu Şahane Kasım 11.11 indirimleriyle de müşterilerine yaşam alanlarında düşük bütçeyle büyük değişiklikler yapabilme fırsatı sunuyor. 

  En iyi ürünleri en uygun fiyatlarla sunan Koçtaş’ın, Kasım ayına özel şahane indirim fırsatları başladı. Koçtaş, birçok farklı kategoride yüzlerce ürünü, daha indirimli fiyatlarla müşterileri ile buluşturuyor. Her ihtiyaca uygun ürünleri ve bütçe dostu fiyatları ile evlere farklılık katacak Koçtaş’ın şahane indirimleri bugün başlayıp 13 Kasım’a kadar devam edecek. Koçtaş müşterilerine Şahane Kasım indirimleri ile dekorasyon, mutfak, küçük ev aletleri, mobilya, temizlik malzemeleri ve daha birçok üründe ev ekonomisine katkı sağlayan hanımları mutlu edecek büyük fırsatlar sunuyor.

  Koçtaş’ın şahane indirim fırsatları ile banyo ürünlerinde %45’e, mobilya ürünlerinde %40’a, bahçe ürünlerinde %35’e, mutfak ürünlerinde %30’a, aydınlatma ve dekorasyon ürünlerinde ise %20’ye varan indirimler yaşam alanlarına yenilik katmak isteyenleri bekliyor.

  Yılın en sevilen ve beklenen günlerinde özel indirim ve fırsatlardan yararlanmak için Koçtaş mağazaları, koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulaması ziyaret edilebilir.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img