Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Samsung’dan Yapay Zeka Destekli, Kumaşı Algılayabilen 11 Kg Kapasiteli Yeni Bespoke Çamaşır Makinesi Serisi

  İnovasyon odaklı kullanıcı deneyimini her alanda sunmaya devam eden Samsung, yeni Bespoke çamaşır makinesi ile çamaşır yıkamada yeni bir çağ başlatıyor.

  Samsung’un yapay zeka destekli AI Wash ve AI Ecobubble™ özelliklerine sahip Bespoke çamaşır makinesi serisi, düz ön tasarımı ve benzersiz SpaceMax™ teknolojileri ile çamaşır yıkama işlemini çok daha kolay ve verimli hale getiriyor. Hem kişiselleştirilebilen hem de kumaş algılayabilen yeni Bespoke çamaşır makinesi serisi, yapay zeka ile çamaşır yıkamanın sınırlarını belirliyor.

  Samsung, kullanıcıların hayatını kolaylaştıran ileri ve yenilikçi teknolojileri herkesle buluşturmaya devam ediyor. Samsung’un 11 kg’lık kapasitesiyle pazarda bir ilk olan yapay zeka (AI) özellikli Bespoke çamaşır makineleri, AI Wash™, AI EcoBubble™ gibi teknolojilerle akıllı ve verimli yıkama sağlarken, kumaş ve ağırlık algılama özelliği sayesinde en uygun programda etkili ve tasarruflu yıkama gerçekleştirebiliyor.

  Şık ve etkileyici tasarımı ile öne çıkan seri, Samsung’un AI Wash™ teknolojisiyle otomatik optimize yıkama, AI EcoBubble™ özelliğiyle ise akıllı yıkama ve etkili temizlik sunuyor. Samsung’un benzersiz SpaceMax™ teknolojisi ise kullanıcılara, kişiselleştirilebilir 11 kg’lık geniş ağırlık kapasitesi ve standart 600 mm derinlikli kazanı ile geniş bir çamaşır yıkama hacmi sunuyor. 

  Bespoke serisi, yıkanacak kumaşı algılayıp, en uygun yıkama programını sunuyor

  Yapay zeka destekli Bespoke çamaşır makinesi serisinin en önemli özelliklerinin başında çamaşır ağırlığını ve kumaş türünü algılaması geliyor. Her kumaşın, türüne göre farklı su emme derecesi ve boyutu bulunuyor. Bespoke serisi çamaşır makineleri, kumaşın yapısını ve özeliklerini tanıyabilmek için yapay zekayı kullanıyor ve tespit edilen kumaş türüne göre köpük oranı, motor hızı ve kullanımını optimize ediyor. Böylece enerji kullanımını en aza indiriyor, ayrıca çamaşır ağırlığını algılayarak[1], optimize edilmiş bir temel döngü belirleyebiliyor. 

  AI Wash™ özelliği ise giysileri daha az su ve deterjanla nazikçe yıkamaya fırsat sunuyor. AI Wash™, yıkama performansını artırmak ve enerji kullanımını en aza indirmek için yapay zeka destekli gelişmiş bir algılama teknolojisi kullanıyor. Her yüklemede kumaşın ağırlığını ve yumuşaklığını algılayabilen bu teknoloji, suyun bulanıklığına bağlı olarak devam eden kirlilik seviyesini aktif olarak izliyor. Bu bilgiyi kullanarak, su ve deterjan miktarını akıllı bir şekilde optimize ediyor. Hızlı ve verimli bir şekilde en iyi sonuçları elde etmek için yıkama, durulama ve sıkma sürelerini sürekli olarak ayarlıyor.

  SpaceMax™ sayesinde 11 kg’lık kapasite, AI Ecobubble™ teknolojisiyle akıllı yıkama 

  Samsung’un etkili ve çevre dostu yıkama teknolojisi AI Ecobubble™, deterjanı çok hızlı bir şekilde köpüğe dönüştürebiliyor ve düşük sıcaklıklarda bile lekeye nüfuz ederek etkili bir şekilde lekeyi çıkarabiliyor. Enerji verimliliğini %70 oranında artıran bu teknoloji, lekeleri çıkarma gücünü de %24 oranında iyileştiriyor. Her giysinin farklı kumaş türleri olduğu için AI Ecobubble™ teknolojisi kumaşların farklarını algılayabiliyor, kumaşın desenine uygun bir yıkama döngüsü ile kendisini optimize ediyor. Böylelikle, %20’ye kadar daha fazla kumaş koruması sağlanıyor, çamaşırlar renk ve dokularını çok daha uzun süre koruyabiliyor.

  Yeni Bespoke çamaşır makinesi serisi, standart 600 mm derinlikte bir kazanda 11 kg kapasiteli geniş bir iç kısım ile piyasada son tüketiciye sunulan en büyük çamaşır yıkama hacmini sunuyor. Samsung’un benzersiz SpaceMax™ teknolojisi, mekanik tasarımı optimize etmek ve dış boyutları artırmadan daha büyük bir tamburu birleştiriyor böylece makine içinde daha fazla çamaşır kapasitesi sunuluyor. Bu teknoloji sayesinde Bespoke çamaşır makineleri, standart boyuttaki bir mutfak tezgahının altına mükemmel bir şekilde sığarken, aynı anda daha fazla çamaşırı yıkayabiliyor. Serinin sahip olduğu ‘Super Speed’ özelliği ise, makinenin tam yüklü bir şekilde, sadece 39 dakikada yıkama yapmasını sağlıyor. Super Speed özelliği, QuickDrive™ teknolojisi sayesinde deterjan etkisini artırarak zamandan tasarruf sağlarken, durulama süresi de kısalıyor ve sıkma hızı artıyor.

  Alışkanlıklarınızı algılıyor ve çamaşır yıkama döngülerini otomatik olarak sunuyor

  Samsung Bespoke çamaşır makinesi serisi; kullanıcıların çamaşır yıkama alışkanlıklarını hatırlayarak, kişiselleştirilmiş çamaşır yıkama döngüleri önerebiliyor. Örneğin; Samsung’un SmartThings uygulamasını kullanan kullanıcılar, çamaşır yıkama döngüleri, planlama ve sorun giderme hakkında öneriler alabiliyor. SmartThings uygulaması bu döngüleri hatırlayarak, otomatik olarak mükemmel yıkama programını seçebiliyor. Seri, SmartThings uygulaması sayesinde kullanıcıların alışkanlıklarını öğrenerek en sık kullanılan yıkama programını ve belirli ayarları hızlıca sunuyor. Programlar kullanım sıklığına göre sıralanırken, gösterge paneli kişiselleştirilmiş seçenekleriyle program seçme sürecini basitleştiriyor ve zamandan tasarruf etmeye yardımcı oluyor. Her yıkamada özel bir talimata ihtiyaç duyulmaksızın, kullanıcılar bu seçenekleri kolayca ayarlayabiliyor.

  SmartThingÇamaşır Önericisi ise kişisel çamaşır uzmanınız olarak hareket ediyor ve en uygun yıkama döngüsünü kullanıcılara önerebiliyor. Çamaşır Planlayıcı; günlük programınızı optimize etmek için çamaşır yıkama sürelerinizi yönetmenizi sağlarken, Ev Bakımı Sihirbazı ise sorunları uzaktan belirleyip hızlı bir sorun giderme hizmeti sağlayarak çamaşır makinesinin optimum ve iyi durumda hazır olmasını sağlıyor.

  QuickDrive ™ teknolojisi ile yıkamaya çok daha az zaman harcayın

  Samsung Bespoke Çamaşır Makinelerinin sahip olduğu QuickDrive™ teknolojisi ise yıkama süresini %50’ye varan oranda azaltabiliyor. Benzersiz Q Bubble™ teknolojisi, daha bol ve güçlü baloncuklar oluşturmak için tambur dönüşünü ek su atışlarıyla destekliyor. Böylece deterjan çamaşırlara daha hızlı nüfuz ediyor, etkili ve hızlı yıkama sağlanıyor. Ayrıca, QuickDrive™ teknolojisi kullanıldığında çamaşırlar daha sezgisel ve hızlı bir yıkama ile temizleniyor.

  10 yıl garanti sunan Dijital Inverter Teknolojisi 

  Samsung’un Bespoke çamaşır makinelerinde de sunduğu Dijital Inverter Teknolojisi, daha sessiz ve daha güçlü bir performans için güçlü mıknatıslar kullanıyor, geleneksel motorlardan daha az enerji kullanıyor. Olağanüstü dayanıklılık sunan Dijital Inverter Teknolojisi, 10 yıllık garanti süresiyle destekleniyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img