Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Sebamed Baby ile Bebeklerin Cildine Özenli Dokunuş

  Yaz aylarında bebeklerin hassas cildi daha fazla etkileniyor, yıpranıp tahriş olabiliyor. Sebamed Baby Losyon, pH 5.5 değerine sahip formülü ile bebeğin narin cildine özel bir bakım sunuyor.

  Bebeklerin cildi yetişkinlerin cildine göre çok daha narin, hassas ve ince oluyor. Bu nedenle dış etkenlerden daha çabuk etkilenip zarar görüyor, tahriş olabiliyor.   Sıcak hava, terleme, kıyafetlerin kumaşı, bakım ürünleri bile bebeğin cildini etkiliyor. Bu nedenle bebeklerin cildinin bakımını özel, pH değerine uygun ürünlerle yapmak ve düzenli olarak nemlendirmek gerekiyor.

  Klinik ve dermatolojik olarak test edilmiş Sebamed Baby Losyon, pH 5.5 değerine sahip formülü ile bebeğinizin cildini zararlı çevresel etkenlere karşı koruyor. Yağlı his bırakmadan, cilt tarafından hızla emilen Sebamed Baby Losyon, bebeğinizin cildine ihtiyaç duyduğu nemi sağlıyor. İçerdiği papatya ekstresi bebeğin cildinde oluşabilecek iltihaplara ve tahrişe karşı koruyucu etki gösterirken, allantoin ise cilde yumuşaklık ve esneklik kazandırıyor. 

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img