Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Sebamed Q10 ile Kışa ve Zamana Meydan Okuyun!

  Soğuk havaların gelmesiyle beraber kuruyan yapraklar gibi cildimiz de hızlıca nem kaybediyor. Nemsiz bir cilt hızlıca kuruyor, dış etkenlere karşı korumasız kalıyor ve bunun sonucunda daha da hızlı yaşlanıyor. Sebamed Q10 Yaşlanma Karşıtı Krem,  kış mevsiminin ciltte oluşturduğu olumsuzluklara meydan okurken zamana da meydan okuyor.

  Soğuyan havalar ile birlikte hassaslaşan ve kırışıklık oluşumu hızlanan cilt için en önemli adım nemlendirmekten geçiyor. Özellikle hem kış mevsiminin olumsuzluklarına hem de zamana meydan okuyan Sebamed Q10 Yaşlanma Karşıtı Krem, hassas cildin elastikiyetini korumasına yardımcı oluyor.

  pH 5.5 değeri ile cildin doğal koruyucu tabakasını da sağlıklı tutan Sebamed Q10 Yaşlanma Karşıtı Krem, kolza tohumlarından elde edilen fitosterol içeren formülü ile cildi yumuşatırken  cildin nem tutma kapasitesini artırarak yoğun nemlendirme sağlıyor.

  Q10, panthenol ve E vitamini içeren bakım kompleksi ile cilde pürüzsüz bir görünüm kazandıran Sebamed Q10 Yaşlanma Karşıtı Krem, shea yağı ve tatlı badem yağı ile cildin hidrolipit dengesini korumasında yardımcı olurken cilde sıkı bir görünüm kazandırıyor.

  Sebamed Q10 Yaşlanma Karşıtı Krem kış mevsiminin ciltte oluşturduğu olumsuzluklarla savaşırken, 4 haftada* kırışıklık görünümünde  gözle görülür azalma sağlıyor.  

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img