Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Şehre Dönüş İle Birlikte Hassaslaşan Cildinizin İhtiyacı Darphin Intral Inner Youth Rescue Serum!

  Darphin, cilt hassasiyetini anlamak ve çözmek adına geliştirdiği Intral Inner Youth Rescue Serum’u sunuyor. Yeni ve geliştirilmiş formülü, güçlendirilmiş botanikler ve bilimsel içerikleri sayesinde hızlı ve gözle görülür sonuçlar sağlıyor.

  YÜKSEK PERFORMANS VE KANITLANMIŞ SONUÇLAR İLE LÜKS BİR DENEYİM

  • YATIŞTIRILMIŞ BİR CİLT: Kızarıklık 1 SAAT İÇİNDE gözle görülür şekilde azalır.
  • GENÇ GÖRÜNEN BİR CİLT: Nemsizlik kaynaklı ince çizgi görünümünü azaltır.  Cildi %222 nemlendirir.
  • DAHA GÜÇLÜ BİR CİLT: Katılımcıların %100’ü cilt bariyerlerinin güçlendiğini belirtti.

  GÜÇLENDİRİLMİŞ BOTANİK VE BİLİMSEL

  Etken Bileşenler:

  Darphin’in yeni Bio-Optimizer teknolojisi ciltteki hassasiyeti tüm aşamalarında tedavi etmek için aktif içeriklerin formüle entegre olmasını sağlıyor.   Bilim insanları, Resveratrol ve Salisilik Asit birleştirilerek oluşturulan Resveratrol Pro Kompleksi’nin hassasiyetle savaşan yağları hedefleyerek ve üretimini %34 oranında arttırarak cildin sağlıklı görünümünü daha hızlı geri kazanmasına yardımcı olduğunu keşfetti. Taşıyıcı sistemimiz, BioC6 ve Resveratrol Pro Complex’i geliştirerek rahatlatıcı etkiyi ciltte gerekli olan tüm noktalara ulaştırıyor.

  CİLT HASSASİYETİ ÜZERİNE ARAŞTIRMALAR 

  Cilt hassasiyeti üzerine yapılmış kapsamlı araştırmalar, cilt hassasiyeti ve erken yaşlanma belirtileri arasında bir bağlantı olduğunu gösteriyor. 

  Genel olarak cilt hassasiyetinin iki aşamada gerçekleşiyor. “Hassasiyetin başlangıcı” olan ilk aşamada cilt kızarıklık ve tahrişe yol açan sinyaller üretiyor. İkinci aşama olan “hassasiyetin genişlemesi” aşamasında ise bu sinyaller kademeli olarak artıyor ve hassasiyeti yoğunlaştırarak kolajen ve elastin yıkımına yol açıyor.  

  Yakın zamanda araştırmacılar “hassasiyeti düzeltmek” adlı üçüncü bir aşama keşfetti. Bu aşamada cilt, yaşlanma belirtilerini arttırabilecek olan hassasiyet ve tahrişle mücadele etmek için kendi doğal yağlarını üretiyor.

  Araştırmacı ve bilim insanı Krystle Corallo Darby, Paris’teki Darphin laboratuvarlarında Intral’i geliştirmek üzere izledikleri yöntemden şu şekilde bahsediyor;

  “Ekspozom kaynaklı hassasiyet ve hassasiyetin farklı evrelerini hedef alan güçlü içerikler üzerine yaptığımız kapsamlı araştırmalar sonucunda, cildin hassasiyet karşıtı aracıları doğal bir yolla üretebilmesini kolaylaştırmak ve cildin canlı kalmasını sağlamak için güçlü bir bileşen kombinasyonu kullanıyoruz.”

  Gözle görülen ve görülmeyen hassasiyeti tüm aşamalarda önlemek ve düzeltmek için Intral Inner Youth Rescue Serum cilt tahrişini ve kızarıklığını azaltarak genç görünümün korunmasına ve ciltte daha canlı ve dayanıklı yapı oluşturulmasına yardımcı oluyor. 

  YAŞLANMA KARŞITI ÖNEMLİ BİR CİLT BAKIMI ADIMI

  Anında emilen ultra hafif dokusuyla Intral Inner Youth Rescue Serum, cilt bakım rutininiz için gerekli bir adım olarak yer alıyor. Bu yeni nesil serumu cildinizi temizledikten sonraki ilk adım olarak kullanarak hem cildinizi sonraki ürünlere hazırlayabilir hem de görülen ve görülmeyen kızarıklıkla mücadele ederek cildinizin gençliğini koruyabilirsiniz. 

  Hassas ciltler üzerinde test edilmiştir. Bütün cilt tipleri için uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img