Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Şehrin Yeni Gastro-Terası; Izaka Terrace

  Eşsiz boğaz manzarası, benzersiz İstanbul silüeti ve davetkar tavrı ile yepyeni bir deneyim sunan Izaka Terrace; Executive Chef Ali Ronay’ın özel reçeteleriyle hazırladığı İstanbul lezzetlerinden oluşan menüsüyle şehrin yeni gastro-terası.

  Şehrin kalbinin attığı Gümüşsuyu’nda, CVK Park Bosphorus Hotel’in teras katında yer alan Izaka Terrace, Executive Chef Ali Ronay danışmanlığında deneyimli mutfak ekibinin hazırladığı İstanbul lezzetlerini sunan seçkin menüsü ile şehrin en gözde mekanları arasında yer alıyor. 

  Boğaz ve tarihi yarımada manzarası ile hayranlık uyandıran Izaka Terrace, sadeliğin şıklıkla buluştuğu dekorasyonu, yenilenen enerjisi ve İstanbul’un yemek kültürünün köklerine inen lezzetli menüsüyle misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Bu büyüleyici manzaraya eşlik eden özel şarap koleksiyonu, içecek ve kokteyl alternatifleriyle konuklarının keyifli vakitlerine eşlik eden Izaka Terrace, Türk mutfağından oluşan yemekleri ile de zamansız bir İstanbul Menüsü sunuyor.

  Şef Ali Ronay’ın imzasıyla sunulan, geleneksel lezzet paletlerine uyumlu bileşenlerden oluşan menü; tereyağlı çam fıstıklı humus, zeytinyağlı enginar, çiğ köfte, babaganuş, sarma, acılı ezme, dip atom, rokalı haydari, taze otlu peynirli su böreğinin yanı sıra deniz mahsullü kabak çiçeği kızartma, kuzu kol sebzeler eşliğinde firik pilavı, deniz mahsulleri tabağı (istiridye, yengeç salatası, karides, tarama, füme somon, somon havyar) ve tahinli akıtma gibi lezzetleriyle rafine damaklara hitap ediyor. 

  İstanbul Boğazı’nın eşsiz güzelliğine menüsüyle eşlik eden Izaka Terrace, lezzeti ve kaliteyi arayanların ilk tercihi olmaya devam ediyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img