Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  SEREL Hera Serisi, Minimalist Şıklığıyla Banyoların Aurasını Değiştiriyor

  Üstün kullanıcı deneyimini seramik sağlık gereçleri pazarına kazandırdığı yenilikçi teknolojilerle geliştiren SEREL, Hera Serisi’nin zarafetini banyoların ferah atmosferine taşıyor.

  Minimalist ve şık duruşuyla göze çarpan serideki lavabolar, “Hygiene Plus” yüzey teknolojisiyle kullanıcısını düşünürken estetik ve ergonomik bir kullanım sunuyor.

  Yaşam alanlarında özgün dokunuşlarda bulunan SEREL, vitrifiye ve banyo mobilyalarına yansıttığı estetikle yenilikçi tarza imza atıyor. Hera Serisi’nin mekanlarla bütünleşen lavaboları, detaylardan arındırılmış yalın tasarımı sayesinde şıklığı zirveye taşıyor. Kullanıcı deneyimini özgürleştiren tasarım ve özelliklerle geliştirilen seri, estetik formlarıyla her tip banyo atmosferine uyum sağlayan SEREL Hera Serisi, minimalist çizgileri ve yumuşatılmış hazne yapısıyla lavabo standartlarını yeniden belirliyor. 

  Banyo dolaplarıyla depolama sorununa pratik çözüm

  “Sıfır Atık Yönetim Sistemi Belgesi” sayesinde insan ve doğaya olan saygısını kanıtlayan Hera Serisi’ndeki lavabolar, derin ve geniş iç hazne tasarımıyla fark yaratıyor. Kullanıcı deneyimini iyileştiren özelliklerle donatılan serinin sahip olduğu banyo dolapları, daha küçük banyolarda depolama sorununa pratik çözüm getiriyor. “Önce Sağlık” prensibi doğrultusunda SEREL tarafından geliştirilen Hygiene Plus yüzey teknolojisine de sahip Hera Lavabo Serisi, çağdaş görünümünü kullanıcı hijyenini düşünen özellikleriyle destekliyor. Hygiene Plus’un bakteri oluşumu engelleyen yüzey yapısı, su ve deterjan kullanımını en aza indirerek doğayı korumaya yardımcı oluyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img