Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Shıseıdo Makyaj Ürünleriyle Güneşin Parıltısını Kış Makyajlarınıza Taşıyın

  Shiseido özel formüllü makyaj ürünleriyle cildinize doğal, canlı ve taze bir görünüm kazandırıyor. Shiseido makyaj ürünlerinden yansıyan güneşin parıltısı, kış makyajlarınıza sıcak bir ışıltı katıyor. 

  Shiseido, güneşin ışıltısını kışın da cildinize taşıyacak, canlı ve doğal bitişli bir makyaj için ihtiyacınız olan ürünleri sunuyor. Shiseido’nun kış makyajları için önerdiği bu dört ürünle canlı ve kusursuz makyajlara imza atabilirsiniz.   

  Ten Makyajının Yıldızı Future Solution LX Fondöten

  Doğada nadir bulunan enmei bitkisi içeriği sayesinde hücreleri gençleştirme özelliği taşıyan fondöten, kusursuz bir ten makyajı sunarken cilde yaşlanma karşıtı bakım sağlıyor. Gözenekleri, çizgileri ve koyu lekeleri daha yumuşak; cildi daha sıkı ve parlak gösteren Future Solution LX Fondöten, kremsi yapısıyla yüksek kalıcılığa sahip. Sadece makyajtrendi.com’da satışa sunulan fondöten, SPF20 koruma faktörüyle cildi güneşe karşı da koruyor. Future Solution LX Fondöten ten makyajınızın yıldızı olacak. 

  Kompakt yapıdaki BB krem Shiseido Sports BB Compact Spf50  makyaja başlangıç için mükemmel bir adım oluyorHer mevsim ihtiyaç duyulan güneş korumasıyla birlikte cildinize bakım yaparken kapatıcılık da sağlayan Sports BB Compact’ın formülündeki WetForce Teknolojisiyle ıslandıkça koruma etkisi artıyor. Cildinize hafif bir kapatıcılıkla, parlak bir bitiş sağlayan kompakt BB krem, cildinize anında daha sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandırıyor. 

  Etkileyici göz makyajlarının vazgeçilmezi olan Shiseido ControlledChaos MascaraInk, kirpikleri dolgun ve hacimli gösteriyor. Tek katta yoğun renk ve hacim sunan maskara, 24 saat kalıcılığıyla tüm gün göz makyajınızın dağılmadan kalmasını sağlıyor. Shiseido ControlledChaos MascaraInk siyah, yeşil, mavi ve mor seçeneğiyle farklı tonlarda göz makyajları yapmanıza olanak sağlıyor. 

  Allık ve aydınlatıcı olarak kullanılabilen Shiseido Innerglow Cheekpowder, yanaklarda 8 saat kalıcı renklendirme sağlıyor. Geniş bir renk skalasına sahip olan Innerglow Cheekpowder, cildinize ışıltılı, pürüzsüz ve canlı bir hava katıyor. 

  Kusursuz bir makyajın son adımı olan dudaklarda ise Shiseido VisionAiry Gel Lipstick, öne çıkıyor. Yüksek pigmentli ve dudaklara ağırlık yapmayan jel formundaki ruj, 6 saat kalıcılığa sahip. Renklendirmenin yanı sıra dudakları nemlendirmeye de yarayan VisionAiry Gel Lipstick, modern Tokyo’nun şehir ruhundan esinlenen 28 rengiyle büyülüyor. 

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img