Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  ‘’Shıseıdo Self Refreshıng Ten Koleksiyonu’’ İle Gün Boyu Taze Dokunuş

  Shiseido’nun yenilikçi, ağırlıksız ve hafif dokulu makyaj ürünleri, cildinize kusursuz görünümü ilk uygulamada kazandırıyor. 

  Shiseido Synchro Skin Radiant Lifting Foundation SPF30, 30 Renk Seçeneğiyle

  Shiseido Synchro Skin Radiant Lifting Foundation, özel teknolojisi ile cildi aydınlatırken, sıkı ve gergin bir görünüm de veriyor. Light-Adjusting Teknoloji ile cilde anında uyum sağlıyor ve ışık yansıması ile ciltte lifting etkisi yaratıyor. Ortadan yükseğe ayarlanabilir kapatıcılığa sahip olan Shiseido Synchro Skin Radiant Lifting Foundation, gözle görülür şekilde pürüzsüz bir cilt için renk eşitsizliklerini ortadan kaldırırken, cildi 24 saat nemli tutuyor.

  Shiseido Innerglow Cheekpowder, 8 Renk Seçeneğiyle

  Shiseido Innerglow Cheekpowder, yüksek pigmentli ve cildi içten aydınlatmış gibi görünen bir parlaklık sunuyor. Allık ve aydınlatıcı olarak da kullanılabilen, 8 saat kalıcı Shiseido Innerglow Cheekpowder, eşsiz bir krem-toz matriks sistemi ile formüle edildi. İçeriğindeki Mika sayesinde cilde ince, ışıltılı bir görünüm verirken, Küresel Tozlar sayesinde çizgisiz ve pürüzsüz uygulama sağlıyor. 

  Shiseido Shimmer Gelgloss, 10 Renk Seçeneğiyle

  Shiseido Shimmer Gelgloss, ultra parlaklık sağlayan jel yapıdaki özel formu sayesinde dudakları 12 saat boyunca nemlendiriyor. İçeriğindeki Shea Butter ile dudakları beslerken, ışık yansıtıcı inciler ve yağlar sayesinde dudaktaki parlaklığı en üst düzeye çıkarıyor. Yapışkan olmayan yapısıyla dağılma veya akma yapmayan Shimmer Gelgloss, dudaklarda pürüzsüz bir görünüm elde ediyor. 

  Shiseido Auro Dew Highlighter, 3 Renk Seçeneğiye

  Shiseido Auro Dew Highlighter, cildi 12 saat boyunca görünmez ve nefes alabilen bir formül ile parlatıyor. Cilde taze bir görünüm veren kremsi yapıdaki aydınlatıcı, devrim niteliğindeki dokusu ile 12 saat boyunca ciltte hiç bozulmadan, birikme ve topaklanma yapmadan kalmasını sağlıyor. Ultra ince Japon incileri ile formüle edilen Auro Dew, her cilt tonuyla yumuşak ve şeffaf bir şekilde karışıyor. Göz ve dudakta tek başına kullanılabilen Shiseido Auro Dew Highlighter, göz, dudak ve yanak ürünleri üzerine de kolayca uygulanabiliyor. 

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img