Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Sıcak İçeceklere LAV Ada Yakışır

  Keyifli anları büyük mutluluklara dönüştüren LAV Ada Kupa ile serin günlerde içinizi ısıtan birbirinden lezzetli içeceklerden aldığınız her yudumu keyfe dönüştürüyor.

  Yalın tasarımına rağmen şıklığından hiçbir şey kaybetmeyen LAV Ada Kupa, sonbaharın vazgeçilmezlerinden biri oluyor. LAV Ada 6’lı Kupa, LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından satın alınabiliyor. 

  Hayatın her anını güzelleştiren LAV, havalar yavaş yavaş soğurken sıcak bir şeyler yudumlamayı sevenler için Ada Kupa’yı sunuyor. Modern ve yalın çizgisiyle dikkat çeken Ada Kupa, sıcacık çay ve kahvelerden bol tarçınla tamamlanan salebe, bozadan bitki çaylarına her içeceğe keyif katıyor. 250 cc hacmi ve kolay tutuş imkanı sağlayan estetik kulbu ile dikkat çeken Ada Kupa; çay saatlerine, gün ortasındaki keyifli molalara, dost sohbetlerine eşlik ediyor.

  LAV Ada Kupa, sadece sıcak içecekler için değil çorba sunumlarında da kullanılabiliyor. Yaratıcı sunumlardan hoşlananlar, değişikliği sevenler Ada Kupa ile çorbaları farklı ve keyifli bir şekilde ikram edebiliyor. Mutfağınızın vazgeçilmezleri arasına girmeye aday LAV Ada 6’lı Kupa’ya tüm LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr web sitesi üzerinden ulaşabiliyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img