Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Simple Shots Booster Serum’lar İle Tanıştınız Mı?

  İyi kalpli cilt bakımı Simple, farklı cilt tipi ihtiyaçlarına cevap veren 3 yeni serumunu tüketici ile buluşturdu.  

  Simple %10 Vitamin C, E, F Aydınlatıcı Booster Serum, Simple %10 Vitamin B3 Niacinamide Booster Serum ve  Simple %3 Hyalüronik Asit + B5 Nemlendirici Booster Serum ile marka, hem serum pazarındaki yerini güçlendiriyor hem de yepyeni bir seri ile tüketici taleplerine yanıt vermeye devam ediyor

  Simple’ın yeni serum serisinin 3 farklı varyantı, Simple %10 Vitamin C, E, F Aydınlatıcı Booster Serum, Simple %10 Vitamin B3 Niacinamide Booster Serum ve   Simple %3 Hyalüronik Asit + B5 Nemlendirici Booster Serum serisi raflardaki yerini aldı. Cilde iyi gelmeyen içerikleri ürünlerinden uzak tutan ve her zaman cilde nazik davranan Simple’ın   doğal kaynaklı içeriklerden oluşan yeni Shots Booster Serum Serisi; alkol, mineral yağı, hayvansal kaynaklı içerik, renklendirici ve parfüm içermiyor. Dünyanın hiçbir yerinde hayvanlar üzerinde test yapmayan Simple’ın #anındaetkiliserum serisi Shots Booster Serum’lar da diğer tüm Simple ürünleri gibi vegan. 

  Hassas ciltler için de uygun olan anında etkili Simple Shots Booster Serum’ların özellikleri şöyle: 

  Simple %10 Vitamin C, E, F içeren Aydınlatıcı Booster Serum:  İçeriğindeki C vitamini ile cildi aydınlatıyor ve antioksidan koruma sağlıyor. Vitamin E ise C vitaminin etkisini arttırmakla kalmayıp, cildi besliyor. Vitamin F’ye gelirsek, hem cilt bariyerini kuvvetlendiriyor hem de nemlendiriyor.

  Simple %3 Hyalüronik Asit ve B5 Nemlendirici Booster Serum: Hyalüronik Asit, cilt nemini arttırıyor, nemsizlikten oluşan kırışıklıkların giderilmesine yardımcı oluyor ve sebum üretimini dengeliyor. Provitamin B5, cildi yumuşatıyor, cilt hassaslılığının giderilmesine yardımcı oluyor. Pentavitin ise 72 saat nemlendirme sağlıyor ve bu nem yüzün yıkanmasıyla geçmiyor.

  Simple %10 Vitamin B3 Niacinamide Booster Serum: İçeriğindeki Niacinamide ile cilt tonunu, ciltteki kızarıklık ve hassasiyeti, ayrıca sebum üretimini dengeliyor. Cildin elastikiyetini arttırıyor ve cildi sakinleştiriyor. Ayrıca lekelere ve donuk cilde neden olan reaktif oksidatif türleri azaltan güçlü bir antioksidan. İçeriğindeki Vitamin B5 ile de derinlemesine cildi nemlendiriyor ve yumuşak, pürüzsüz cilt hissini artırıyor.

  Cilde çok hızlı ve derin nüfuz etmesi için süt yapısında emülsiyon gücüne sahip Simple Shots Booster Serum’lar su ve yağ bazlı olup, yağda çözünen aktif maddeler içermesi nedeniyle ciltte yapışkanlık hissi bırakmaz.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img