Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Siyah ve Beyaz Pırlantanın Zıt Birleşimi Teninizi Işıldatsın

  Gizemin rengi siyah ve saflığın rengi beyazın zıt buluşması sonsuzluğun enerjisini taşıyarak pırlanta ile birleşiyor.

  Ariş Pırlanta koleksiyonunda yer alan siyah- beyaz pırlanta koleksiyonu son derece şık, asil ve göz alıcı…

  Ariş Pırlanta koleksiyonunda yer alan siyah pırlantalar beyaz ile kullanıldığında şık bir zıtlığı yansıtıyor. Siyah pırlanta her geçen gün daha fazla mücevher severin tercihleri arasında yer alarak, asilliğini ve büyüleyici parlaklığını korumaya devam ediyor.

  Ariş Pırlanta’nın kolye, bileklik ve yüzüklerin yer aldığı siyah-beyaz pırlanta tasarımlar zarafetle ihtişamı bir arada yansıtıyor. Zıtlıktan doğan uyumu yansıtan koleksiyon gece ve gündüz günün her saatinde zarif ve ışıltılı olmaktan hoşlananlar için ideal bir seçim.

  Koleksiyonda yer alan siyah ve beyaz pırlanta ile tasarlanan takılar hem günlük hayatta kullanmaya uygun hem de abiye giysilerin tamamlayıcısı. Ariş Pırlanta tasarım ekibi tarafından özel olarak hazırlanan siyah-beyaz pırlanta koleksiyonu, Ariş kadınları tarafından onları özel kılmak için keşfedilmeyi bekliyor.

  Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan Ariş Evlilik Koleksiyonu ve tüm ürünleri, www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img