Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  SkinCeuticals ile Yeni Yılda Göz Çevresi Bakımı 

  Yeni yıla daha girerken göz çevrenizdeki yaşlanma belirtileri ve yorgunluk görünümü ile savaşmak istiyorsanız, sizi SkinCeuticals’ın göz çevresi bakımı ile tanıştıralım! AOX+ Eye Gel göz çevresi antioksidanı ile Age Eye Complex yoğun göz kreminden oluşan güçlü göz bakım seti, ideal bir yılbaşı hediyesi olabilir!

  Tüm cilt tiplerine uygun biçimde yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olan SkinCeuticals AOX+ Eye Gel göz çevresi antioksidanı ile; glikasyon gibi yaşlanma süreçlerinin sebep olduğu kırışıklık görünümü iyileştiren ve morluk görünümünü azaltan SkinCeuticals Age Eye Complex yoğun göz kremi ile yeni yıla daha genç ve etkileyici görmek mümkün.

  AOX+ Eye Gel Göz Çevresi Antioksidanı

  Yaşlanma belirtilerinin görünümüne karşı tüm cilt tiplerine uygun göz çevresi antioksidan jel, Ruscus aculeatus içeren formülüyle göz altındaki şişlik görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.  

  Normal, yağlı, karma, kuru ve hassas cilt tipleri için uygun olan bu jel, yaşlanma ve akneye eğilim gösteren ciltler için de çok uygun. Hiperpigmentasyona uğramış, nemsiz ve hassaslaşmış ciltlerde de AOX+ Eye Gel, son derece olumlu sonuçlar veriyor. 

  Narin göz çevresi bölgesini oksidatif stresin etkilerine karşı korumak için phloretin ve ferulik asit ile zenginleştirilmiş olan AOX+ Eye Gel, gözle görülür yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor ve kafein içeren formülüyle daha canlı bir görünüm kazandırmak için yorgunluk belirtileriyle savaşıyor. 

  Yaşlanma belirtileri üzerindeki etkisi klinik olarak kanıtlanmış olan jel, günlük uygulanması sonrasında ince çizgiler ve kırışıklık görünümü gibi yaşlanma belirtilerini azaltıyor ve cildin ışıltısını artırıyor.

  Age Eye Complex Göz Bakım Kremi

  Kırışıklıkları, şişliği ve koyu halkaları iyileştiren Age Eye Complex yoğun göz kremi, normal ve kuru cilt tipleri için çok uygun bir çözüm olarak öne çıkıyor. İçeriğindeki özgün bileşenlerle göz çevresindeki yaşlanma izlerinin azaltılmasına yardımcı olan göz kremi, koyu halkaların ve damarların görünümünü azaltmak için cilde derinlemesine nüfuz ediyor. 

  Şişkinlikleri ve glikasyonu azaltmaya yardımcı olan göz bakım kompleksiyonun, glikasyon gibi yaşlanma süreçlerinin sebep olduğu sarkık görünümü iyileştirmeye yardımcı olması da dikkat çekiyor. Hassas göz çevresindeki şişkinlik ve morlukları azaltan Age Eye Complex, kırışıklıklar ve kaz ayağı çizgilerinin azalmasına da yardımcı oluyor. 

  Gerçekleştirilen klinik çalışmalara göre Age Eye Complex Göz Bakım Kremi, 12 hafta sonunda koyu halka görünümünde %29, göz altı şişkinliğinde %29 ve cilt tonunda %33 gelişme* sağlıyor. 

  SkinCeuticals’tan ücretsiz online cilt danışmanlığı

  Cilt tipine göre antioksidan çözümleriyle SkinCeuticals, cilt bakımı konusunda uzman destek sağlayan uygulaması “SkinCeuticals Online Danışmanlık” ile ihtiyacınız olan desteği ücretsiz ve online olarak sunuyor. Hafta içi her gün 10.00-18.00 saatleri arasında ücretsiz canlı destek hizmetinden yararlanmak isteyenler, www.skinceuticals.com.tr adresinde yer alan formu doldurarak SkinCeuticals cilt bakım uzmanlarından profesyonel tavsiye alabiliyor. Uzmanlar, bire bir görüşmelerle herkesin evinde rahatlıkla uygulayacağı ve pratik olarak yapabileceği cilt bakım tüyolarını paylaşıyor.

  Siz de cildinize uygun serumları keşfetmek ve kişiselleştirilmiş bakım rutininizi oluşturmak için www.skinceuticals.com.tr adresinden randevu alabilirsiniz.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img