Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Sofralarda Madame Coco ile Sonbahar Ziyafeti

  Sonbaharı müjdeleyen davet sofraları Madame Coco ile her zamankinden daha şık oluyor. Mevsimin öne çıkan toprak tonları, doğadan esinlenen tasarımlar ve mevsimin romantikliğini yansıtan birbirinden şık sofra ürünleri Madame Coco mağazaları ve www.madamecoco.comda…

  Birbirinden güzel renkleri yansıtan sonbahar, romantik sofralara ilham kaynağı oluyor. Türkiye’nin lider ev tekstili ve dekorasyon markası Madame Coco da sofralarına mevsimin ruhunu taşımak isteyenlere özel Fransız çizgilerinden ilham alınarak tasarlanan tabak, bardak, masa örtüsü ve şamdanlar sunuyor. 

  Sonbaharın Romantikliğini Yansıtan Sofralar

  Sonbahar tüm güzelliği ile doğayı farklı renklere büründürmüşken, mevsimin ruhu sofralara da romantizm olarak yansıyor. Mum ışığında yenen romantik yemekler Iva Runner ve Grasse 24 Parça Yemek Takımının zarif desenleri ile tamamlanıyor. Lucinda Kristal 6’lı Su Bardağı ve Mathilda Kristal 6’lı Meşrubat Bardağı ince kesimleri ile sofralara zarafet katıyor. Ruban Seramik Vazo şık sofralarına mevsim çiçeklerini taşımak isteyenler için romantik bir dokunuş oluyor.   

  Sonbahara Yakışır Sofra Sunumları

  Hem misafirlere kurulan şık sofralar hem de aile sohbetlerinin olduğu akşam yemekleri, Valenza Şamdan ile bambaşka bir havaya bürünüyor. Kendinden desenli Iva Masa Örtüsü beyaz rengi ile her sofraya şık bir sadelik katarken, Nicolette Amerikan Servis hasır dokusu ile toprak tonlarını masaya getiriyor. Barres 24 Parça Yemek Takımı sonbahar yapraklarını anımsatan desenleri ile sofralara mevsimin enerjisini taşıyor.

  Her mevsim Fransız çizgilerini yansıtan zamansız sofra ürünlerini incelemek için Madame Coco mağazalarını ve web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img