Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Spor Ve Sağlıklı Yaşamın Yeni Adresi Urbanfıt

  Sağlıklı yaşam dünyasına adım atabilmek ve düzenli antrenman programlarından oluşan yeni başlangıçlar Swissôtel The Bosphorus’da açılan UrbanFit ile mümkün oluyor. 

  UrbanFit, birbirinden deneyimli hocaları ile kapalı salonu yanı sıra açık hava alanında gerçekleşen sporları, tenis, stretching, yoga, yüzme, spinning gibi dersleriyle içinden hiç çıkmak istemeyeceğiniz mekanlardan biri oluyor.

  Swissôtel’in eşsiz mimarisiyle açık havada yeşile ve bol oksijene doyacağınız alanlarda birçok spor türünün bir arada yapılmasına imkan tanıyan UrbanFit’de, şehrin ortasında doğayla iç içe gerçekleşen sporlar enerjinizi harekete geçiriyor. 

  Swissôtel Spa ve Spor Direktörü Bülent Özdemir önderliğinde hazırlanan açık hava spinning dersleri, Vitaparkur egzersizleri, Bootcampler, Tenis turnuvaları ve geniş yüzme havuzları yanı sıra Pürovel’de masaj, hamam, sauna gibi uygulamalar hem size hem ruhunuza en iyi ödülü veriyor. 

  Pürovel üyelik sistemi kapsamında bir parçası olacağınız UrbanFit, sağlıklı bir yaşama adım atmak isteyen tüm spor tutkunlarını bekliyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img