Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Tarte Cosmetics ile Yüksek Performanslı Doğal Güzellik!

  Maureen Kelly’in imzasını taşıyan Tarte Cosmetics artık Türkiye’de sadece Sephora’da makyaj tutkunlarının beğenisine sunuluyor. 

  Kozmetik dünyasında küratör rolünü üstlenen Sephora’da makyaj tutkunlarıyla buluşan Tarte Cosmetics, doğanın muhteşem renk kodlarını ve güzellik algısını, hem eğlenceli hem de performansı yüksek ürünlerden oluşan bir makyaj koleksiyonuyla sunuyor.   

  İlhamını doğal içeriklerden alan Tarte Cosmetics,

  Sonbahar’a renkli dünyasıyla heyecan getiriyor. Makyaj rituellerini farklı bir boyuta dönüştüren marka, doğanın kusursuz harmonisini koleksiyonuna taşıyor. 

  Tarte Cosmetics’in en yeni üyesi doğal mat bitişli Shape Tape Kapatıcı, göz altı bölgesine doğal bir aydınlık vererek, kusursuz bir görüntüyü destekliyor. Göz altlarındaki koyu halkaları minimize eden ürünün jumbo boy aplikatörü ise uygulanan bölgeyle eşsiz bir uyum sağlıyor. Uzun süreli kalıcılık özelliği ile dikkat çeken tape technology ile geliştirilen kapatıcı, göz altındaki çizgilerin içlerini mükemmel bir şekilde dolduruyor. 

  Kirpiklere olağanüstü bir hacim sağlayan maskaralar, bronz  ve altın renklerinin tüm parıltısını ortaya çıkaran far paletleri, göz altına doğal bir ışıltı yansıtan kapatıcılar ve ikinci bir ten hissi veren likit fondötenlerle sonbahar makyajlarını benzersiz bir dokunuşla buluşturuyor. 

  Meyve ve bitki özlerinin doğal gücüyle formüllerini geliştiren Tarte Cosmetics, klinik olarak kanıtlanmış bileşenlerle içeriklerini zenginleştiriyor. Tarte Cosmetics’e ait tüm ürünler sadece Sephora’da sizleri bekliyor.

   Sephora’ya ait tüm ürünlere sadece sephora.com.tr, Sephora Mobil Uygulaması ve Sephora mağazalarından ulaşabilirsiniz.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img