Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Yağlı ve Akneye Eğilimli Ciltler için

  Günlük Bakım Rutini

  En yaygın cilt tiplerinden biri olan yağlı ve akneye eğilimli cilt, ciltte parlak bir görünüme ve cilt kusurlarına neden olabiliyor; bu sebeple bu cilt tipine sahip olan kişiler düzenli ve doğru bir cilt bakım rutinine ihtiyaç duyar.  

  İşte tam bu noktada, akneye eğilimli ciltler için özel olarak geliştirilen, dermatologlar ve eczacılar tarafından önerilen Cleanance serisi 3 adımlık bakım rutini ile cildi temizlemeye, nemlendirmeye ve güneşten korumaya destek oluyor.

  Adım #1 Sabah ve akşam cildinizi temizleyin. 

  Cilt tipiniz ne olursa olsun sağlıklı bir cildin en önemli adımı cildinizi temizlemektir.

  Cleanance Temizleme Jeli ciltteki yağ dengesini düzenlemeye, matlaştırıcı etki sunmaya, cildi kirden ve fazla yağdan arındırmaya yardımcı oluyor.

  Adım #2 Cildinizi nemlendirin.

  Tüm cilt tiplerinin nemlendirilmeye ihtiyacı vardır. Ancak yağlı ve akneye eğilimli bir cildiniz varsa doğru bir nemlendirici kullanımı daha da önemli hale geliyor.  

  Yağlı ciltlerdeki cilt kusurları için geliştirilen Cleanance Comedomed Cleanance Comedomed günlük bakım kremi, içerdiği aktif bileşenler sayesinde 7 gün içerisinde cilt kusurlarını azaltmaya yardımcı oluyor.

   Adım #3 Cildinizi güneş ışınlarına karşı koruma altına almayı unutmayın.

  Yağlı ve akneye eğilimli ciltler için özel olarak geliştirilen Cleanance Anti-Blemishes SPF 50+, sadece UVB ve UVA ışınlarına değil, mavi ışığa karşı da güçlü koruma sağlıyor ve içerdiği aktif bileşenler sayesinde cildi güneş ışınlarından korurken cilt kusurlarının azalmasına da destek oluyor.  Ayrıca renkli doku seçeneğiyle de cilt tonunuzun eşitlenmesine destek oluyor.

  Avantajlı fiyatlarla sahip olun!

  “Cleanance Temizleme Jeli” ve “Cleanance Comedomed Günlük Bakım Kremi” ürünlerinden oluşan Cleanance bakım kiti, avantajlı fiyatlarla şimdi Eau Thermale Avène yetkili eczanelerinde.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img