Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Yaşlanma Karşıtı Profesyonel Bakım

  40 yılı aşkın tecrübesiyle patentli cilt yenileme teknolojiisine sahip, öncü dermokozmetik markası Neostrata, glikolik asit mucizesi ile cildi pürüzsüzleştirirken kırışık ve gözenek görünümünü en aza indirmeye yardımcı oluyor.

  Cilt yenileme uzmanı Neostrata, cildi eksfoliyle etmek amaçlı yüksek konsantrasyonlarda AHA içerenprofesyonel Resurface serisi ilepürüzsüzleştirici bakım sunuyor. Yaşlanma belirtilerini ve gözenekleri hedef alan seri, cildi tahriş etmeden yeniliyor ve güzelleştiriyor. Seride kullanılan akıllı Amoretik Kompleks teknolojisi, kıdemeli dağılım sistemi ile asitlerin iritasyon potansiyelinin en aza indirilmesini sağlıyor. Hücre yenilenmesiyle birlikte, daha sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt görünümü için, alt katmanladaki dokunun ortaya çıkarılmasına yardımcı oluyor. Klinik çalışmalarda görüldüğü üzere, düzenli günlük kullanımda kaz ayağı ve ifade çizgilerini hedefleyerek cildi dolgunlaştırıyor ve sıkılaştırıyor.

  Glikolik Yüz Yıkama Köpüğü

  Güçlü asit içeriğiyle, cilt bakımından maksimum fayda sağlamaya hazırlık amaçlı formüle edilen yüz yıkama köpüğü, dokunun en üst katmanını soyarak gözenekleri arındırıyor. %18 AHA Glikolik Asit ile %2 HA Laktobiyonik Asit içeren ve akıllı dağıtım sistemi kullanılarak geliştirilen ürün, temizleyici fonksiyonunu en üst seviyede tutarken iritasyon potansiyelini de azaltıyor.

  Glikolik Yenileyici Serum

  İçeriğindeki bulunan Glikolik Asit ve Laktobiyonik asit sayesinde cilt yenilenmesini sağlayan serum, daha pürüzsüz ve aydınlık bir cilt görünümü sağlıyor. Gece ve gündüz cilt bakım rutininde, nemlendirici kremden önce kulanılması öneriliyor. Güçlü %10 AHA ve antioksidan oranıyla cilt yüzeyini, pH seviyesini korumaya özen göstererek nazikçe soyuyor ve cilt kalitesini arttırıyor.

  Cilt Pürüzsüzleştirici Nemlendirici Krem

  Cilt yüzeyini pürüzsüzleştirerek yumuşak bir görünüm sağlayan SPF 20 güneş koruyuculu nemlendirici krem, yaşlanma karşıtı günlük bakım sunuyor. İçeriğindeki % 10 alfa hidroksi asit ve 3 kat güçlendirilmiş antioksidanlar sayesinde, oksidatif zararlara karşı cilt yüzeyini görünür şekilde yeniliyor, ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltıyor.

  Yüksek Etkili Yaşlanma Karşıtı Krem

  İleri dönem cilt hasarına karşı cildi korumak amaçlı geliştirilen krem, ikili antioksidan korumasıyla düzenli kullanımda cilt sağlığını gözle görülür şekilde arttırıyor. Yüksek güçte cilt soyucu glikolik asit, antioksidan polihidroksi asit ve vitamin E içeriğiyle daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilt görünümü sunuyor.

  Pürüzsüzleştici Glikolik Peeling Güçlü Soyucu Bakım

  Yaşlanma karşıtı bakım rutinine yoğun destek sağlayan peeling, tek adımda cildi eksfoliye ediyor, gözenekleri arındırıyor, cilt yüzeyini pürüzsüzleştiriyor ve cilt tonunu eşitliyor. Günlük bir AHA (Glikolik Asit) bakımı sunan ürünün, normal ve yağlı ciltler tarafından gece uygulanması öneriliyor. İçeriğindeki patentli Aminofil ile, cilde dolgun bir görünüm kazandırıyor ve klinik olarak kanıtlandığı üzere ince çizgi ve kırışık görünümünü azaltıyor. Cildi gözle görünür bir şekilde tazeliyor.

  Yenileyici & Pürüzsüzleştici Glikolik Losyon

  Hafif dokulu ve güçlü formülü ile cilt yenilenmesini destekleyen losyon, etkili miktardaki glikolik asit ve sitrik asit içeriğiyle cilt yaşlanmasına meydan okuyor. Yapılan araştırmalarda, cilde kazandırdığı dolgunluk sayesinde ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azalttığı kanıtlanmış olan glikolik asit içeriği sayesinde, cildin daha pürüzsüz ve genç görünmesine yardımcı oluyor.

  Daha pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüm için cildinizi yenileyecek ve yaşlanma karşıtı bakım sunacak Neostrata Resurface serisi ürünlerine ulaşabileceğiniz seçkin eczaneler için www.jnjconsumer.com.tr/tr/markalarimiz/neostrata/yetkilieczaneler adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img