Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Yaz Aylarında Bebek Cildinin İhtiyacı Olan Bakım;Aveeno’nun Yulaf Özlü Günlük Bakım Serisi’nde!

  Gücünü benzersiz yulaf formülünden alan Aveeno, yeni doğandan itibaren kullanıma uygun Aveeno Baby ile hassas bebek cildine en etkili günlük bakımı sağlıyor. 

  Bilimin gücünü doğanın iyiliğiyle birleştirerek klinik olarak kanıtlanmış çözümler sunan, Amerika’daki pediatristlerin bir numaralı tercihi Aveeno, doğal yulaf özünün gücünü ortaya koyan Aveeno Baby serisi ile yeni doğandan itibaren hassas bebek cildi için en etkili günlük bakımı sunuyor. Aynı yetişkinler gibi bebeklerin de cildi yaz aylarında daha çok neme ihtiyaç duyuyor ve sıcaktan hassaslaşabiliyor. Üstelik bebek bezleri de bu hassasiyeti artırabiliyor.

  Cilt bariyerini güçlendirirken iki hafta düzenli kullanımla yaz aylarında sıcaklıktan kaynaklı oluşan cilt kuruluğunda gözle görülür azalma sağlayan ürünleriyle daha pürüzsüz bir görünüm vadediyor.

  Günlük Bakım Saç ve Vücut Şampuanı

  Doğal yulaf özüyle sıcak yaz aylarında hassas bebek cildini ve saç derisini temizleyen ve nemlendiren Saç ve Vücut Şampuanı, sabun, sülfat, boya ve paraben içermeyen formülüyle göz yakmadan nazik bir bakım sunar. Yazın sık kullanıma uygun olan Aveeno Baby şampuanı bebekleri rahatlatmak için formüle edildi.

  Günlük Bakım Nemlendirici Losyon

  24 saat etkili Nemlendirici Losyon, içerdiği prebiyotik kolloidal yulaf kompleksiyle hassas cildi nemlendirir ve besler. Sıcak havalarda yüz ve vücudun ihtiyacı olan nemlendirmeyi sağlayan hipoalerjenik losyon, cilt bariyerini güçlendirirken hızlı emilen yapısıyla yağlı bir his bırakmaz. Bebekleri özellikle Temmuz, Ağustos aylarımda günde birkaç kez kremlemek, tahriş ve kuruluktan oluşan sıkıntıları önlemeye yardımcı olacaktır.

  Günlük Bakım Bariyer Kremi

  Bariyer Kremi, kolloidal yulaf ve çinko oksitin bir araya geldiği formülüyle hassas, kuru ve atopiye yatkın bebek cildini hızla yatıştırırken ciltte uzun süreli rahatlama sağlar. Yaz aylarında yüksek sıcaklık ve nemden kaynaklı artan pişik problemini engellemeye yardımcı olur.

  Bebeğinizin hassas cildine en etkili bakımı sunacak Aveeno Baby ürünlerine ulaşabileceğiniz seçkin eczaneler için www.jnjconsumer.com.tr/tr/markalarimiz/aveeno/yetkilieczaneler adresini ziyaret edebilirsiniz. 

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img