Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Yaz Aylarında da İntim Temizliği İhmale Gelmez

  Yaz aylarında terleme, deniz, havuz gibi nedenlerle intim bölgesi daha da hassaslaşıyor; mantar, bakteri gibi sorunlar ortaya çıkabiliyor.

  Bu nedenle intimbölgesini temiz tutmak büyük önem taşıyor. İçeriğinde doğal laktik asit bulunan Gvyna ürünleri,dış genital bölgenin pH değerine zarar vermeden temizlenmesini sağlıyor.

  Sıcak hava, deniz, güneş, tatil… Yaz denildiğinde aklımıza ilk olarak bunlar geliyor. Ancak temizliği de unutmamak gerekiyor. Terleme, havuz ve denize girerken hijyen kurallarına yeterince dikkat edilmemesi, ıslak kıyafetlerle geçirilen saatler gibi birçok etkenintim bölgesinde mantar ve bakteri kaynaklı enfeksiyonlara neden olabiliyor, kaşıntı, akıntı yanma gibi sorunlar ortayaçıkabiliyor. Bu nedenle özellikle havuz ve denizden sonra intim bölgesinin pH dengesini bozmayacak iyi bir intim yıkama sıvısıyla temizlenmesi gerekiyor. Ayrıca intim bölgesininbu bölgenin temizliği için hazırlanan bir ürünle yüzeysel olarak köpürtülüp durulanmasını, vajina içinin derinlere doğru yıkanmaması gerekiyor. İyi bir intim yıkama sıvısının pH derecesi 3-4 arasında olması, içinde alerjen bulunmaması, formülünde alkol ve sabun gibi aşırı köpük üreten katkı maddeleri barındırması da büyük önem taşıyor.

  Her gün kullanıma uygun Gvyna ürünleri, havuz ve deniz sonrası,adet döneminde, spor, sauna gibi aktivitelerin ardından, cinsellik öncesinde ve sonrasında da dış genital bölgenin pH değerine zarar vermeden temizlenmesini sağlıyor. GvynaFreshİntim Temizleme Mendili, doğal laktik asit ve Deo Aktif Kompleks içeren formülü ile intimbölgesinde uzun süreli ferahlık sağlıyor.GvynaFreshİntim Yıkama Jeli,doğal laktik asit ile zenginleştirilmiş içeriği, kendinizi ferah ve güvenli hissetmenizi sağlarken dış genital bölgenizin doğal dengesini korumaya yardımcı oluyor. Ekstra yumuşak yıkama losyonu Gvyna Hassas İntim Yıkama Losyonu, doğal laktik asit ve pamuk özü karışımı ile zenginleştirilmiş sabun içe

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img