Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Yaz Aylarında Pürüzsüz Bir Cildin Sırrı Braun Silk – épil 9 ve Silk – épil 9 Flex

  Sıcak yaz aylarının tadını çıkardığımız bu günlerde, Braun Silk – épil 9 ve  Silk – épil 9 Flex ile uzun süreli pürüzsüzlüğün ve yumuşacık bir cildin keyfini çıkarmak mümkün! 

  Kendimizi yaz mevsiminin hızlı akışına kaptırdığımız bu günlerde kimi zaman günlük hayatın yoğunluğu, kimi zaman tatillerin telaşı derken kişisel bakımımıza vakit ayırmak zor olabiliyor. Bu hızlı temponun içerisinde, tüketicisinin yaşamını iyileştirmeye odaklı P&G markası Braun, kişisel bakım portföyünde bulunan ürünleri ile  nerede olursanız olun evinizin konforunda kendinize özel kişisel bakım rutinleri yaratmanıza yardımcı oluyor. Bu yaz Braun ile tüm tatillerinizde evinizin konforunda minimum zamanda uzun süre kalıcı pürüzsüzlüğe kavuşurken yaz aylarında yumuşacık bir cildin keyfini sürebilirsiniz!

  Braun Silk – épil 9 Sensosmart Epilatör

  Braun Silk épil 9, geniş başlığı ile tek seferde daha fazla tüy alım özelliği ve 4 haftaya kadar pürüzsüzlük sağlaması ile tüm vücut için baştan ayağa eşsiz pürüzsüzlük deneyimi sunuyor. Cihazın hassas cımbızları sayesinde tüy alırken cilde en az etkiyi yaşatarak acı hissini minimuma indiriyor. Braun Silk épil 9, doğru uygulama ile batık oluşumunu minimuma indirerek, pürüzsüz bir cilt için her türlü ihtiyacı karşılıyor. 

  SensoSmart teknolojisi sayesinde daha da fazla tüyü kökünden almak için cildinize uyguladığınız basıncı yönlendirir. Eğer cildinize gereğinden fazla basınç uygularsanız kırmızı ışıkla sizi uyarır ve daha etkili bir epilasyon için tutuşunuzu ayarlamaya yardımcı olur. Micro-Grip cımbız teknolojisi sayesinde daha geniş daha uzun ve daha derin cımbızlara sahiptir, bu sayede 0.5mmlik tüyleri bile kökünden alır, pürüzsüz bir cilt için tüylerin uzamasını beklemek zorunda kalmazsınız.

  Silk – épil 9 Flex Sensosmart Epilatör

  Silk-épil 9 Flex, Braun’un tüy alma makineleri ailesinin en son üyesidir.İster epilasyona yeni başlamış ister deneyimli bir profesyonel olun, ister tüylerinizi almak ister kırpmak isteyin, her türlü tüy alma ihtiyacınıza uygun bir ürünü mutlaka bulacaksınız. Dünyanın ilk tam esnek başlıklı epilatörü olan Silk epil 9 Flex, ıslak ya da kuru cilt üzerinde kullanılabilen, ağdaya göre 3 kat daha kısa tüyleri temizleyebilen epilatör başlığı, ekfoliyasyon başlığı, vücudunuzdaki kıvrımları kusursuz bir şekilde takip edip, kan akışını aktif hale getirmek için yoğun bir şekilde masaj yaparak cildinizi daha yumuşak ve pürüzsüz yapan masaj başlığı ile 4 haftaya kadar pürüzsüz bir cilt tüm ihtiyaçlarınızı bir arada sunuyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img