Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Yaz Boyunca Yıpranan Saçlarınızı We Are Paradoxx Repaır Serisiyle Canlandırın

  We Are Paradoxx Repair Serisi, deniz ve güneşin etkisiyle yıpranan saçlarınıza doğal ve temiz içerikli ürünleriyle kusursuz bakım yapıyor.

  Yaz aylarında saçlar deniz, güneş gibi etkenlerle kuruyarak canlılığını yitiriyor. We Are Paradoxx, doğal ve vegan içerikli Repair serisiyle yıpranan saçlara ihtiyaç duyduğu nemi kazandırarak canlı ve bakımlı bir görünüme kavuşturuyor.  

  WE ARE PARADOXX REPAIR GAME CHANGER HAIR MASK

  Yoğun onarıcı, mucizevi vegan saç maskesi Repair Game Changer Hair Mask, %96 doğal içeriğiyle saçları canlandırıyor. Maske, donuk, hasar görmüş ve kuru saçlara anında sağlıklı bir görünüm kazandırıyor ve elektriklenmeyi gideriyor. İçeriğindeki Argan yağı, Hindistan cevizi yağı ve E vitamini kuru, yıpranmış saçların yenilenmesine yardımcı olurken; avokado ve fındık yağları saçı derinlemesine nemlendiriyor. Yüksek performanslı saç maskesi, saça yeni bir yaşam veriyor.

  WE ARE PARADOXX REPAIR 3-IN-1 CONDITIONER

  %99 doğal içeriğe sahip çok yönlü saç bakım kremi Repair 3-in-1 Conditioner; duş sırasında saç kremi, onarıcı bakım maskesi ve kuru saça şekillendirici balsam olarak 3 farklı şekilde kullanılabiliyor. Saçlara yumuşak, sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandıran saç bakım kremi, saçta ağırlık yapmayan, kalıntı ve yapışıklık hissi bırakmayan bir yapıya sahip. 

  İçeriğindeki İrlanda yosunu özü saç tellerini iyileştirmeye ve güçlendirmeye yardımcı oluyor. Keçiboynuzu balı saçı ipeksi ve pürüzsüz yaparken; şerbetçiotu mükemmel bir parlaklık katıyor. Isırgan otu özleriyle ise saçı şekillendirmeye ve hacim oluşturmaya katkı sağlayan Repair 3-in-1 Conditioner, tüm saç tiplerinde kullanılabiliyor. 

  WE ARE PARADOXX REPAIR SHAMPOO

  %98 doğal içeriğe sahip yoğun onarıcı ve yapılandıcı Repair şampuan, kuru ve yıpranmış saçları canlılığını geri kazandırıyor. Saçı ağırlaştırmadan nazikçe temizlerken, saçın parlaklığını da geri kazandırıyor. İçeriğindeki Carrageen yosunu, saç liflerinin güçlendirilmesine yardımcı oluyor. Ginseng ile saçı güçlendiren ve elektriklenmesini önleyen şampuan; Babassu ile pürüzsüz ve ipeksi bir saç görünümünü destekliyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img