Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Yazın ışıltısı cildinize yansıyor!

   Denizin sonsuzluğunu ve ferahlığını güzelliğinizle buluşturacak Özdilek’in yeni kozmetik
  kataloğu yayınlandı.

  Özdilek; renkli, çarpıcı ve cesur bir görünümle yazın enerjisine eşlik edecek güzellik ve bakım ürünlerinin yer aldığı yeni kozmetik kataloğunu kullanıcılarına sunuyor.

  Yaz güzelliğinize güzellik katacak; cilt bakımından saç bakımına, kozmetikten güneş bakım ürünlerine, ağız ve diş bakımı ürünlerinden, tıraş ürünlerine ve minikler için bebek bakımına dair ihtiyacınız olacak tüm ürünler, sezon boyunca Özdilek hipermarketleri ve çevrim içi alışveriş sitesi Özdilekteyim.com’da yer alıyor. Ayrıca kişisel bakım ürünlerinde 400 TL ve üzerindeki alışverişlerde, Özdilek Ev Tekstili Summer Heat Plaj Havlusu da kullanıcılara hediye ediliyor.

  Yüz bakım ürünleri, krem seçenekleri, genç ve dolgun görünen bir cilt için serumlar, maskeler, güneş koruyucu kremler, yaz akşamları için ayna karşısından kendinizi alamayacağınız makyaj ürünleri ve daha neler neler… Hepsi Özdilek’in yeni kozmetik kataloğunda yer alıyor.

  Yaz sıcaklarında kendini serin bir duşla ödüllendirenler için şampuan ve saç kremi ile mis kokulu sabunlar ve duş jeli seçenekleri, tatilde yıpranan saçlar için ideal bakım sağlayan saç bakım ürünleri de kullanıcıları bekliyor. Kadın ve erkekler için uzun süre ferahlık sağlayan deodorantlar, minikler için göz yakmayan şampuan seçenekleri de katalogda bulunuyor.

  Sağlıklı ve güzel dişler için ağız bakım ürünleri, erkekler için tıraş ürünleri, kadınlar için tüy giderici bakım ve vücut bakım ürünleri farklı marka seçenekleriyle raflardaki yerini alıyor.

  Tatile doyamayan çocuklar için oyuncak seçenekleri de Özdilek hipermarketlerinde ve Özdilekteyim.com’da indirimli olarak satışa sunuluyor. Cilt bakımının olmazsa olmazları ve sezonun en gözde ürünlerindeki Özdilek’in ışıltılı yaz fırsatlarını siz de keşfedin.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img